Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz

Xiaomi Air Fryer

“360 derece ısıtılmış hava sirkülasyonu” teknolojisi ile yağsız, sağlıklı yemekler yapma konusunda devrim yaratan Xiaomi Air Fryer güçlü teknik ve tasarım özellikleri sayesinde kalorisiz lezzetler hazırlama imkânı tanır. Xiaomi Smart Air Fryer’ı klasik fritözlerden ayıran en önemli detaylardan birisi yağsız yemekleri kızartma tadında pişirmesidir.

Kızartma lezzetinde hazırladığı yiyeceklerin yanı sıra sahip olduğu hızlı pişirme özelliği, klasik fırınlarda kullanım öncesi gereksinim duyulan ön ısıtma işlemini de ortadan kaldırır. Üstelik tüm bunları lezzetten ödün vermeden yapan Xiaomi hava fritözü, yiyecekleri kurutmadan çıtır veya sulu formda sunar.

Ayrıca Xiaomi Air Fryer; 3.5 litrelik iç haznesiyle, çekirdekler aileler için oldukça ideal boyutta porsiyonlar hazırlayabilme olanağına sahiptir. Ek olarak akıllı telefonlarınıza ücretsiz indirebileceğiniz Mi Home uygulaması sayesinde cihazınızı uzaktan yöneterek, yiyeceklerinizi zahmetsizce hazırlayabilirsiniz.

Cihazı uzaktan yönetmenin yanı sıra Xiaomi Air Fryer, beyaz renkli plastik gövde üzerinde yer alan; dijital OLED ekranı, manuel seçimler için döner tekerleği ile de kolay bir kullanım sunar. Ayrıca 3.9 kg ağırlığı, 25.2 cm x 33.5 cm x 30.4 cm ebatları ile az yer kaplayan ergonomik bir tasarımı vardır. Portatif bir cihaz olmasına rağmen 1500 W motor gücü sayesinde oldukça hızlı bir fritözdür.

Tasarım detaylarının yanında güçlü teknik donanımları da Air Fryer Xiaomi kullanımını bir o kadar kolay hale getirir. Sesli uyarı sistemi bulunan yağsız fritözün gürültü seviyesi sadece 44 dB iken, kullanıcılar cihazın son derece sessiz çalıştığını ifade eder. Bunun yanı sıra cihazın Türkçe ve İngilizce dil desteği sunması, Xiaomi Air Fryer kullanımını kolay hale getiren bir başka unsurdur.

Xiaomi Air Fryer Genel Görünüm

Xiaomi Air Fryer ile Yağsız Kızartmalar

Xiaomi fritöz yiyeceklerinizi, 360 derecede ısıtılan sıcak hava sirkülasyonu yolu ile pişirir. Söz konusu hava sirkülasyonu, ısıyı hızlı bir şekilde yiyeceklerin her tarafına eşit şekilde dağıtır. Böylece içi yumuşak dışı kızartma tadında çıtır yiyecekler elde edilir. Ayrıca tüm bu işlemleri tercihe bağlı olarak yağsız ya da az yağ ile gerçekleştirirsiniz.

Xiaomi Air Fryer özellikleri sayesinde; başta patates olmak üzere kızartma tadında pişirdiğiniz tavuklar, deniz mahsülleri, cipsler ve daha birçok lezzet; minimum yağ kullanımı ile maksimum hızda gerçekleşir. Mi Air Fryer yağsız fritöz ile hazırlayabileceğiniz diğer tarifler ise şu şekildedir:

 • Ev yoğurdu
 • Soslu tavuk kanadı
 • Acılı fajita
 • Izgara balık
 • Elma dilim patates
 • Soğan halkası
 • Çıtır karnabahar
 • Akçaabat köfte
 • Kaşarlı mantar
 • Köz biber / patlıcan
 • Karamelize soğan
 • Kestane, mısır
 • Meyve, sebze, et kurutma
 • Kek, ekmek, turta vb. hamur işleri

Yukarıdaki tarifleri ve daha fazlasını incelemek için yemek kitabı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Xiaomi Airfryer yorumları incelendiğinde; cihazın en çok tercih edilme nedenleri arasında çeşitli tariflerin zahmetsizce hazırlanabilmesi, kızartma sonrası oluşan kir ve yağın Xiaomi Mi Smart Air Fryer bünyesinde görülmemesi olarak belirtilir. Kullanıcılar kızartma tadında yağsız yiyecekler hazırlayabilme fonksiyonunu son derece işlevsel bulduklarını sıkça ifade etmektedirler.

Xiaomi Air Fryer Kızartma

Xiaomi Air Fryer Nasıl Kullanılır?

Xiaomi Air Fryer kullanımı manuel ve dijital olmak üzere iki seçenek sunar. Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu Mi Home uygulamasını indirerek, Mi Smart Air cihazınızın kontrolünü dijital olarak uzaktan sağlayabilirsiniz. Dilerseniz de cihaz üzerindeki döner tekerlek yardımı ile manuel olarak pişirme modlarını belirlersiniz.

Söz konusu uygulamanın kullanımı noktasında karşılaşılan Xiaomi fritöz yorumları ise kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Kimi kullanıcılar Mi Home uygulamasının çok işlevsel olduğuna değinirken, kimi Xiaomi Air Fryer kullanıcıları cihazı manuel kullanmanın daha kolay olduğunu ifade eder. Her iki şekilde de yemek pişirme tercihi sunması ise Xiaomi Air Fryer yağsız fritözü herkese hitap eden bir ürün konumuna getirir.

Kullanım özellikleri içerisinde ön plana çıkan bir başka güçlü detay, Xiaomi Air Fryer’ın 24 saate kadar kesintisiz yemek pişirme özelliğine sahip olmasıdır. Akıllı programlama sayesinde cihazı 24 saat boyunca sürekli olarak çalıştırabilirsiniz. Daha çok ağır ağır pişmesi gereken tariflerde tercih edilen bu opsiyon, yalnızca düşük sıcaklıkta kullanılabilmektedir. Bunun başlıca sebebi ise sıcaklık arttıkça yiyeceğin pişme hızının da aynı oranda artmasıdır.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 L yağsız fritöz ile yiyeceklerinizi istediğiniz sürede pişirmenin yanı sıra, önceden hazırlayıp pişirme çekmecesinin içine koyarak akıllı zamanlayıcı sayesinde de pişirebilirsiniz. Böylece akşam eve geldiğinizde sıcak ve hazır hale gelmiş yemeklerle karşılaşırsınız. Üstelik tüm bu pişirme işlemleri, minimum koku ve dumansız olarak gerçekleşir.

Kullanım noktasında kolaylık sağlayan bir başka unsur, Mi Smart Air Fryer yağsız fritözün bazı programlarda yemeğin durumu ile ilgili uyarı vermesidir. Pişirdiğiniz yiyeceğin çeşidine göre yemeği sallamanızı ya da karıştırmanızı önerir. Bu işlem için pişirme çekmecesini dışarı çıkarmanız yeterlidir. Sonrasında ise ayarlarınızda herhangi bir sıfırlanma meydana gelmeden yemeğin pişme işlemi kaldığı yerden devam eder.

Xiaomi Air Fryer Uygulama

Xiaomi Air Fryer Nasıl Temizlenir?

Xiaomi fritöz özellikleri içerisinde yer alan en dikkat çekici detaylardan biri, aparatlarının bulaşık makinesinde yıkanabilir olmasıdır. Aşınmaya karşı geliştirilen yanmaz yapışmaz plaka ve sepet, birbirinden ayrılarak bulaşık makinesinde temizlenebilmektedir. Böylelikle bulaşık makinelerinde az yer kaplayan 3.5 litre hacmindeki iç hazne, kolay ve hijyenik bir temizlenme sürecini mümkün kılar.

Yapışmaz yüzeyin yemek artıklarının tutunmasını engellemesi, elde yıkamayı da oldukça kolay kılar. Xiaomi Air Fryer aparatlarını elde yıkamak isteyenlerin, uzun ömürlü bir kullanım için dikkat etmesi gereken bir takım noktalar vardır. Yıkama esnasında aşındırıcı deterjan ve kimyasallar kullanılmamalıdır. İç yüzey kaplamasının zarar görmemesi için çizilmelere yol açabilecek bulaşık teli, sert kıllı fırçalar yerine yumuşak bir sünger ya da bez tercih edilmelidir.

Mi Fritöz temizliğinde, yemek pişirme sepeti ve aparatlarının yanı sıra dış yüzeyin bakımı da aynı oranda önem arz eder. Cihazın soğutma işlemini gerçekleştiren havalandırma delikleri ve plastik dış yüzey zaman içerisinde tozlanma gibi durumlarla karşı karşıya kalabilir. Xiaomi Air Fryer cihazının uzun ömürlü olması için düzenli olarak dış yüzeyini ve havalandırma deliklerini kuru ya da hafif nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Cihazın tamamen kuru olduğuna emin olmadan ise kullanmayınız.

Xiaomi Air Fryer ve Philips Air Fryer XXL HD9650/90 Karşılaştırması

Xiaomi Mi Smart Air Fryer, özellikleri ve donanımları ile farklı segmentte yer alan Philips Air Fryer ile sıkça karşılaştırılan bir fritözdür. Bu bağlamda yağsız fritöz arayışında olan kullanıcılar her iki modeli de araştırır. Siz de teknik ve tasarım detayları ile Xiaomi Air Fryer & Philips Air Fryer XXL Avance Collection karşılaştırmasını aşağıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz:

ÖzellikXiaomi Air FryerPhilips XXL HD9650/90
Hazne Kapasitesi3.5 litre7.3 litre
Porsiyon SayısıOrtalama 3-4 kişilikOrtalama 4-6 kişilik
Güç1500 W2225 W
Ebat3.9 kg, 25.2 x 33.5 x 30.4 cm7.99 kg, 32.1 x 31.5 x 43.3 cm
RenkBeyazSiyah
Sesli UyarıVarVar
ZamanlayıcıVarVar
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir AparatVarVar
Isınmayan GövdeHayırEvet

Xiaomi Air Fryer 3.5 litre iç hacmi ile Philips XXL’ın 7.3 litrelik iç hacmi karşısında daha küçük porsiyonlar hazırlama imkanı sunar. Mi Smart ile ortalama 3-4 kişilik yemekler pişirirken, Philips Air Fryer’da yaklaşık 4-6 kişilik yemekler hazırlamak mümkündür. Kapasite noktasında kalabalık aileler Philips XXL’dan daha fazla verim alırken, çekirdek aileler ise Xiaomi’yi tercih edebilir.

Bunun yanı sıra Xiaomi yağsız fritöz 3.9 kg ağırlığı ve 25.2 x 33.5 x 30. 4 cm boyutu ile Philips XXL’ın 7.99 kg ağırlığı, 32.1 x 31.5 x 43.3 cm boyutu karşısında oldukça hafif ve çok daha küçük bir Air Fryer modelidir. Bu bağlamda Xiaomi, mutfakta yer kaplama noktasında Philips karşısında daha ergonomik bir kullanım alanı sunar.

Motor güçlerini incelediğinizde ise Philips’in 2225 W motorunun, 1500 W’lık Xiaomi’nin motoru karşısında çok daha güçlü olduğu görülür. Söz konusu motor gücü farklılıkları, cihazların çalışma performanslarından yiyeceği pişirme hızına kadar etki eder. Xiaomi’de pişireceğiniz yemeğin aynısı Philips’te daha kısa sürede hazır hale gelebilir.

Xiaomi beyaz renk ile piyasada yer alırken Philips ise siyah renk seçeneği sunar. Ayrıca Xiaomi Mi Smart Air Fryer’ın plastik gövdesi ısınmaya karşı geliştirilen yapıda değil iken, Philips XXL Air Fryer’ın plastik gövdesi ısınmayan bir yapıda tasarlanır. Güçlü motoruna karşın ısınmaz gövdeye sahip olması, Philips XXL Air Fryer’ın güçlü bir teknik özelliğidir.

Yağsız fritözler için kullanım kolaylığı sağlayan bulaşık makinesinde yıkanabilirlik, zamanlayıcı, sesli uyarı sistemi gibi fonksiyonların her iki fritöz modelinde de bulunduğu görülür. Tabloda yer alan bilgiler ışığında ihtiyacınıza en uygun Air Fryer modelini belirleyebilirsiniz.

Xiaomi Air Fryer Haznesi

Xiaomi Air Fryer Artı ve Eksileri

Mi Smart Air Fryer; bünyesinde yer alan teknik özellikleri, donanımları, tasarımı ile çeşitli avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Artı ve eksileriyle Air Fryer Xiaomi özellikleri şu şekildedir:

Xiaomi Air Fryer Artıları

 • Az yağ ile sağlıklı ve kalorisiz yemekler hazırlamayı mümkün kılar.
 • Akıllı zamanlayıcı çalışan bireylerin yemek yapmasını kolaylaştırır.
 • Sesli uyarı sistemi yemeğin pişme aşamaları hakkında bilgi verir.
 • Ses, koku düzeyi minimum düzeyde olup rahatsızlık vermez.
 • Xiaomi Air Fryer haznesi çıkarılabilir olduğundan kullanım kolaylığına sahiptir.
 • Aparatların bulaşık makinesinde yıkanabilmesi zahmetsiz temizlik sağlar.
 • Hem manuel hem de uzaktan kullanım seçeneği sunar.

Xiaomi Air Fryer Eksileri

 • Mi Smart Air Fryer 3.5 L hacmi ile 4 kişinin üzerinde aile ferdi olanlara yeterli gelmeyebilir.
 • Xiaomi Air Fryer tek renk seçeneği sunduğu için mutfakta renk uyumu gözeten kişilere hitap etmez.

Xiaomi Air Fryer Fiyatları

Mi Smart Air Fryer 3.5 L yağsız fritözün yorumlar bölümü incelendiğinde, cihazın kullanıcılar tarafından fiyat performans ürünü olduğu söylenmektedir. Ek olarak Xiaomi fritöz fiyatları kendi segmentinde yer alan modeller arasında orta düzeyde etiketlerle karşınıza çıksa da belirli indirim ve kampanya dönemlerinde senenin en ucuz Xiaomi Air Fryer modelini bulmak mümkündür.

Xiaomi Air Fryer fiyat tablosunun belirli aralıklarla değişmesine ise cihazın herhangi bir donanımsal özelliği etki etmez. Tek renk ve tek model olarak piyasada yerini almasından dolayı, Mi Smart Air Fryer 3.4 L fiyat politikasının üzerinde sadece satıcı bazında değişiklikler olur. Bu bağlamda en ucuz Xiaomi fritöze ulaşmak için kapsamlı bir fiyat araştırması yapılması faydalıdır.

Yemek pişirme sepetine ek olarak Xiaomi Smart Air Fryer beraberinde gelen aparatlar ise çıkarılabilir yanmaz yapışmaz plaka ve ızgara telidir. Xiaomi Mi Smart Air Fryer özellikleri, donanımları, teknik ve tasarım detayları ile son derece işlevsel bir kullanım sunan yağsız fritöz çeşidi olarak karşınıza çıkar.

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5 lt Yağsız Fritöz Özellikleri

Yağsız:
Çıkartılabilir Hazne:
Zamanlayıcı:
Sepet Tutma Kolu:
LED Ekran:
Hazne Kapasitesi:   3.5 lt
Güç:   1500 W
Gövde Malzemesi:   Plastik
Yükseklik:   33.5 cm
Genişlik:   30.4 cm
Derinlik:   25.2 cm
Maksimum Sıcaklık:   200 Derece
Ağırlık:   3.9 kg
Buz Çözme:
Isı Ayarı:
Isınmayan Gövde:
Meyve/Sebze Kurutma:
Pişirme Türü:   Sıcak Hava
Sesli Uyarı:
Yoğurt Mayalama:

Yorum

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.

HP Victus 16-E1010Nt 68S26EA Ryzen 5 6600H 8 GB RAM 512 GB SSD RTX3050TI 16.1" Full HD Notebook

HP Victus 16-E1010Nt 68S26EA Ryzen 5 6600H 8 GB RAM 512 GB SSD RTX3050TI 16.1″ Full HD Notebook

HP Victus 16-E1010Nt 68S26EA Ryzen 5 6600H 8 GB RAM 512 GB SSD RTX3050TI 16.1″ Full HD Notebook Özellikleri Tipi :   Laptop / Notebook Çözünürlük Formatı :   Full HD Seri :   HP Victus Bluetooth : Klavye Aydınlatması : İşlemci Hızı :   3.3 GHz İşlemci Çekirdek Sayısı :   6 İşlemci Önbelleği […]

MSI Crosshair 17 C12VF-245XTR i7-12650H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 17.3'' Full HD Notebook

MSI Crosshair 17 C12VF-245XTR i7-12650H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 17.3” Full HD Notebook

MSI Crosshair 17 C12VF-245XTR i7-12650H 16 GB 1 TB SSD RTX4060 17.3” Full HD Notebook Özellikleri Tipi :   Laptop / Notebook Çözünürlük Formatı :   Full HD Seri :   MSI Katana Panel Tipi :   IPS Level Bluetooth : Klavye Aydınlatması : İşlemci Hızı :   3.50 GHz Bluetooth Versiyonu :   5.2 […]

Macbook Air M1 8 GB 256 GB SSD 13.3" Notebook

Macbook Air M1 8 GB 256 GB SSD 13.3″ Notebook

Apple Macbook Air M1 Apple Macbook Air M1, önceki Macbook modellerine göre tamamen Apple’a özel bir işlemci kullanması ile öne çıktı. Geçmiş yıllarda Intel kullanan Macbook Air, M1 ile yeni bir dönem başlattı. Apple’ın “hayal gücünüz kadar güçlü” sloganı ile tanıttığı Macbook Air M1, 13.3 inçlik boyutu ile kolay taşınabilir olduğu kadar retina ekranı sayesinde […]

Asus Zenbook UX3402ZA-KM501W i5-1240P 16 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 14" Notebook

Asus Zenbook UX3402ZA-KM501W i5-1240P 16 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 14″ Notebook

Asus Zenbook UX3402ZA-KM501W i5-1240P 16 GB 512 GB SSD Iris Xe Graphics 14″ Notebook Özellikleri Tipi :   Laptop / Notebook Çözünürlük Formatı :   QHD Seri :   Asus Zenbook İşlemci Hızı :   3.3 GHz Bluetooth : Bellek :   16 GB Ekran Boyutu :   14 inç Ekran Çözünürlüğü :   2880×1800 […]

Lenovo V15 G2 82KD0041TX Ryzen 3 5300U 8 GB 256 GB SSD Radeon Graphics 15.6" Full HD Notebook

Lenovo V15 G2 82KD0041TX Ryzen 3 5300U 8 GB 256 GB SSD Radeon Graphics 15.6″ Full HD Notebook

Lenovo V15 G2 82KD0041TX Ryzen 3 5300U 8 GB 256 GB SSD Radeon Graphics 15.6″ Full HD Notebook Özellikleri Tipi :   Laptop / Notebook Çözünürlük Formatı :   Full HD İşlemci Hızı :   2.6 GHz Bellek :   8 GB Ekran Boyutu :   15.6 inç Ekran Çözünürlüğü :   1920×1080 px Ekran […]

Avantron AV3061 i3 10100F 8GB DDR4 (HDD VGA YOK) Masaüstü Bilgisayar

Avantron AV3061 i3 10100F 8GB DDR4 (HDD VGA YOK) Masaüstü Bilgisayar

Avantron AV3061 i3 10100F 8GB DDR4 (HDD VGA YOK) Masaüstü Bilgisayar Özellikleri Toplama : İşlemci Türü :   Intel Core i3

Technopc NB14C34 Celeron N3450 N3450 4 GB 128 GB SSD HD Graphics 14" Full HD Notebook

Technopc NB14C34 Celeron N3450 N3450 4 GB 128 GB SSD HD Graphics 14″ Full HD Notebook

Technopc NB14C34 Celeron N3450 N3450 4 GB 128 GB SSD HD Graphics 14″ Full HD Notebook Özellikleri Çözünürlük Formatı :   Full HD Bellek :   4 GB Ekran Boyutu :   14 inç Ekran Çözünürlüğü :   1920×1080 px Ekran Kartı Tipi :   Paylaşımlı İşlemci Modeli :   N3450 İşlemci Türü :   […]

gmv ne demek?

gmv ne demek? Gross merchandise volume Tüm mal ve servislerin satış değeri toplamı gross Kazanmak, hasılat yapmak Berbat Çok şişman Kaba, görgüsüz Brüt para toplamı, brüt olarak (belirli bir miktar para) toplamak Gayri safi (miktar/ağırlık) Göze batan veya tahammül edilmez (kusur, hata) Brüt Küme, hepsi, bütünü Iri, kalın, kaba, büyük gm Gram gm csf Granulocyte […]

Nüktedan ne demek?

Nüktedan ne demek?

Nüktedan ne demek? Nüktedan kelimesi dilimize Arapçadan girmiştir ve “nükteli, nükte yapabilen, güldürücü, esprili, nükte bilen, ince ve zarif, güzel nükteler yapan kişi” anlamlarına gelmektedir.Nükte “ince anlamlı, düşündürücü ve şakalı söz, espri, zarif şaka, yazıda, sözde, resimde ve davranışta ince anlam, derin mana, espri” anlamlarına gelir. Nüktedan ise “nükte yapabilen” anlamına gelir ve nükte kelimesinden […]

Asus X515EA-EJ9058 i3-1115G4 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6 Full HD Notebook

Asus X515EA-EJ9058 i3-1115G4 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6 Full HD Notebook

Asus X515EA-EJ9058 i3-1115G4 8 GB 256 GB SSD UHD Graphics 15.6 Full HD Notebook Özellikleri Tipi :   Laptop / Notebook Çözünürlük Formatı :   Full HD İşlemci Hızı :   3.00 GHz Bellek :   8 GB Ekran Boyutu :   15.6 inç Ekran Çözünürlüğü :   1920×1080 px Ekran Kartı :   Intel […]

HP Victus 15-FB0012NT 78J65EA Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6" Full HD Notebook

HP Victus 15-FB0012NT 78J65EA Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6″ Full HD Notebook

HP Victus 15-FB0012NT 78J65EA Ryzen 5 5600H 8 GB 512 GB SSD RTX3050 15.6″ Full HD Notebook Özellikleri Tipi :   Laptop / Notebook Çözünürlük Formatı :   Full HD Seri :   HP Victus Panel Tipi :   IPS Bluetooth : Klavye Aydınlatması : Kart Okuyucu : İşlemci Hızı :   3.3 GHz Bluetooth […]

Lenovo Yoga 9 82BG007PTX i7-1185G7 16 GB 1 TB SSD Iris Xe Graphics 14" 4K İkisi Bir Arada Laptop

Lenovo Yoga 9 82BG007PTX i7-1185G7 16 GB 1 TB SSD Iris Xe Graphics 14″ 4K İkisi Bir Arada Laptop

Lenovo Yoga 9 82BG007PTX i7-1185G7 16 GB 1 TB SSD Iris Xe Graphics 14″ 4K İkisi Bir Arada Laptop Özellikleri Tipi :   İkisi Bir Arada Çözünürlük Formatı :   4K Panel Tipi :   IPS İşlemci Hızı :   3.00 GHz İşlemci Çekirdek Sayısı :   4 İşlemci Önbelleği :   12 MB Bellek […]

i3-10100 8 GB 240 GB SSD Masaüstü Bilgisayar

i3-10100 8 GB 240 GB SSD Masaüstü Bilgisayar

i3-10100 8 GB 240 GB SSD Masaüstü Bilgisayar Özellikleri Bellek :   8 GB İşlemci Modeli :   i3-10100 İşlemci Nesli :   10. Nesil İşlemci Türü :   Intel Core i3 SSD :   240 GB

AirPods Pro 2. Nesil

AirPods Pro 2. Nesil

Apple Airpods Pro 2. Nesil Apple Airpods Pro 2. Nesil modelini 3 yıl aradan sonra tanıttı. Kullanıcılar tarafından bir süredir beklenen Airpods Pro 2. Nesil, Far Out etkinliğinde duyuruldu. Yeni Airpods Pro’nun daha güçlü bir batarya ve ses deneyimi ile öne çıktığını söylemek mümkün. Yeni nesil aktif gürültü engelleme (ANC) ve adaptif şeffaf mod özellikleri, […]

Lenovo IdeaCentre 3 90MV00HVTX Ryzen 3 3250U 4 GB 256 GB SSD Radeon Graphics Masaüstü Bilgisayar

Lenovo IdeaCentre 3 90MV00HVTX Ryzen 3 3250U 4 GB 256 GB SSD Radeon Graphics Masaüstü Bilgisayar

Lenovo IdeaCentre 3 90MV00HVTX Ryzen 3 3250U 4 GB 256 GB SSD Radeon Graphics Masaüstü Bilgisayar Özellikleri İşlemci Hızı :   2.60 GHz Bellek :   4 GB Ekran Kartı :   AMD Ekran Kartı Modeli :   Radeon Graphics Ekran Kartı Tipi :   Paylaşımlı İşlemci Modeli :   3250U İşlemci Türü :   […]