Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık

En Ucuz Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Samsung Galaxy Buds 2

Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi ile Bluetooth kulaklıklar hayatımızın olmazsa olmazı haline gelmiştir. Kullanım kolaylığı ve fonksiyonları ile herkesin beğenisini kazanan Bluetooth kulaklıklar birçok teknoloji markası tarafından üretilir. Yaptığı yenilikler ve inovasyonlar ile dünyanın ileri gelen markalarından Samsung, 2021 yazında Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklığını sevenleriyle buluşturdu. Samsung Galaxy Buds Pro serisi ile oldukça beğeni toplayan markanın bir sonraki serisi olarak piyasaya çıkarılan Samsung Galaxy Buds 2 üstün özellikleri ile müzik dinlemenin ve telefon konuşmalarında kullanıcısına her türlü sesi zenginleştirerek en yüksek ses kalitesini sunmaktadır. Samsung Galaxy Buds 2 serisinde birçok yönden ön plana çıkan özellikleri ve kullanıcı deneyimini artıran teknolojik gelişmelerin yanında ergonomik açıdan da konforlu bir kullanım sağlayan tasarımı ile önceki serilerinden ayrılıyor. Galaxy Buds 2 kullanım kolaylığı ile her türlü ortamda sadece telefonunuza değil akıllı saatinize de bağlayarak kullanabilirsiniz. Galaxy Buds2 Bluetooth 5.2 kulaklığı Android 7.0 ve 1,5 GB RAM üzerindeki telefonlar ile uyumluluk göstermektedir.

Üstün Ses Özellikleri ile Samsung Galaxy Buds 2

Samsung Galaxy Buds 2 kulakları ister telefonunuza ister akıllı saatinize isterseniz de tabletinize Bluetooth bağlantısı ile kolaylıkla bağlayarak yüksek ses kalitesinde uzun saatler müzik dinleyebilir, video izleyebilir ve telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Farklı cihazlarda kullanım sırasında sesten hiç kopmadan cihazlar arasında geçişler yapabilirsiniz. Gürültülü ortamlarda telefonda konuşurken net sesleri duymak ve iletmek için makine öğrenme temelli çözümü ile ortam seslerini filtreleyerek sesinizi daha net iletirken, 3 mikrofon ve ses yükseltme birimi ile net çağrılar yapabilirsiniz. Aktif gürültü önleme teknolojisi ile %98’ e kadar gürültü önleme kapasitesine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde sesli ortamlarda telefon görüşmesi yaparken karşınızdaki kişinin sesini duymada ve kendi sesinizi iletmede sorun yaşamazsınız.

Aynı zamanda tasarım olarak rüzgarı kesen ve uğultuya sebep olmayacak şekilde tam oturan bir tasarımdadır. Kulaklıkta bulunan iki yollu dinamik hoparlör ile seslerdeki derin basları ve en tiz sesleri dengeli bir şekilde duyarak müzikleri temiz bir formatta dinleyebilirsiniz. Galaxy Buds 2 ses deneyimini en üst seviyelere çıkarmak için altı farklı ekolayzır ayarı ile kişiselleştirilebilir bir ses değeri bulunmaktır. Bu özelleştirme ile müzik dinlerken zevkinize uygun ayarlamaları yaparak, sesleri dilediğiniz şekilde duyabilirsiniz. Birçok kişinin Bluetooth kulaklıklarda aradığı özellik su geçirmezliktir. Samsung bu noktada sıçramalara karşı dayanklılık olarak da tanımlanan IPX-2 seviyesinde bir koruma sağlamaktadır.

Samsung Galaxy Buds2 Tasarımı ve Ergonomik Yapısı

Kulaklığın, kulağınız ile mükemmel uyumu yakalaması için tasarlanan ve yüzlerce farklı kulak tipi test edilerek üretilen Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth kulakları hareketlerinizi kısıtlamayacak ergonomik yapıya sahiptir. Birçok kulaklıkta olan ve kulak dışına çıkan uzantı bulunmaması ürünü şıklaştırırken kullanımı da kolaylaştırmayı başarıyor. Hareketli zamanlarda veya spor yaparken ister telefon ister akıllı saat ile bağlayarak rahatlıkla müzik dinleyebilir ve telefonda konuşabilirsiniz.

Farklı kulak büyüklüklerine uyum sağlaması için 3 farklı boyutta yumuşak ve esnek silikon kulaklık ucu seçeneği mevcuttur. Şimdiye kadar üretilen en hafif kulaklıklardan olan Samsung Galaxy Buds 2 kulaklıklardan her biri 5 gr ağırlığındadır. Oldukça hafif yapısı ile dikkat çeken seri ayrıca hacim olarak da Samsung markasının önceki modelleri olan Samsung Galaxy Buds ve Galaxy Buds Pro seçeneklerine kıyasla daha küçük yapıdadır. Ayrıca telefonunuza bağlandıktan sonra kulaklığı kullanmanızı sağlayan uygulama yardımı ile kulaklığın kulağınıza en doğru şekilde oturması için test yaparak en uygun silikon ucu seçmenize yardımcı olur. Kulaklığın kulağa tam oturması dışarıdan gelen sesin yalıtımını da artıran bir özellik olduğu için aktif gürültü önleme özelliğinin verimliliğini artırır. Buds serisi ile farklı tarzlara da hitap eden Samsung markası Galaxy Buds 2 Bluetooth kulaklık serisinde; zeytin yeşili, lavanta eflatunu, grafit ve beyaz olarak 4 farklı renk seçeneğiyle zevklerinizi yansıtma imkanı yakalayabilirsiniz. Şarj kutusunda Pro serisinde tercih ettiği kulaklık ile şarj kutusunun aynı renk olması yerine, beyaz kutunun içerisinde ve orta çizgi detayında kulaklık ile uyumu yakalamıştır. Şarj kutusunda da hafifliği arayanlar için sadece 41.2 gr ağırlığındadır.

Samsung Buds 2 ile Gün Boyu Müzik Keyfi

Bluetooth kulaklık seçiminde tasarım ve sahip olduğu özellikler kadar etkili olan bir diğer unsur ise kullanım süresidir. Samsung Galaxy Buds 2 Bluetooth LE desteği ile enerji verimliliğini artırarak, aktif gürültü önleme özelliği açıkken 5 saate kadar kullanım sağlarken, aktif gürültü önleme özelliğini kapatarak bu süreyi 7,5 saate kadar uzatabilirsiniz. Ayrıca şarj kutusunu kullanarak da 15 saate kadar şarj edebilirsiniz. Tam dolu şekilde 20 saat kullanım imkanı sağlayan Samsung Buds 2 kulaklıkları ile gün boyunca müzik ve diğer ses dosyalarını dinleyebilir, telefonda konuşabilirsiniz. Kulaklıkların 61 mAh pil değerine sahip olurken, şarj kutusu 472 mAh yüksek pil değerine sahiptir. Kalan şarj seviyesini görmek birçok kullanıcı için önemlidir. Kulaklığınızın kalan batarya seviyesini bağlı olduğunuz cihazdan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca acil durumları da düşünen marka, hızlı şarj özelliği sayesinde 3 dakikalık şarj ile 40 dakika, 5 dakikalık şarj ile 55 dakika, 10 dakikalık şarj ile 150 dakika kulaklığı kullanabilirsiniz.

Bütün sesleri ayrıntılarına kadar duyabilmek için geliştirilen Samsung Buds 2 kulaklıkları ile gün boyu müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sahip olduğu iki yollu dinamik hoparlör sayesinde bas veya tiz sesleri daha temiz ve dengeli bir şekilde duymanızı sağlar. ANC ya da AKG olarak kısaltılan aktif gürültü önleme özelliği ile dışarıdan gelen sesler ile bağlantınızı tamamen kesmek isterseniz bu özelliği aktif etmeniz yeterlidir. Düşük, orta, yüksek şeklinde 3 farklı seviyede ortam sesini engelleme seçeneklerini bağlı olduğunuz cihazdan Galaxy Wearable uygulaması yardımı ile kişisel olarak ayarlayarak, ortamda bulunan sesleri istediğiniz oranda duyabilirsiniz. İhtiyaç duymadığınız zamanlarda ya da ortamdaki sesleri de duymak istediğinizde bu özelliği uygulamanın yer aldığı telefondan veya akıllı saatinizden kapatmanız yeterlidir. Teknolojik aletlerde dokunmatik özelliğin ön plana çıktığı günümüzde kulaklıklarda da tercih edilen bir özelliktir. Samsung Galaxy Buds 2 özellikleri arasında dokunmatik olmasıda sayılır ve bu özellik ile bağlı olduğunuz cihaza ihtiyaç duymadan sadece kulaklıklara dokunara müziğin sesini açabilir, kısabilir veya çalan parçaları değiştirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds 2 Fiyatları

Tasarımı ile ergonomik bir kullanım vadeden Galaxy Buds 2 kulaklıkların sunduğu birbirinden farklı renkler içerisinden tarzınıza en uygun olanı Akakçe’de inceleyebilir ve yorumları değerlendirebilirsiniz. Aktif gürültü önleme, 6 farklı ayarlanabilir ekolayzır gibi birçok gelişmiş özelliğe sahip olan bu kulaklıklar hafif yapısı ile kullanırken sizi dış dünyadan tamamen soyutlayarak, müziği en iyi şekilde duymanıza yardımcı olacak. Telefon görüşmelerinde sesin en net şekilde ulaşması için ses yükseltici 3 mikrofonu ve arkadan gelen sesleri makine öğrenme teknolojisi ile gürültülü ortamlarda bile anlaşılır bir görüşme imkanı sunuyor. Farklı cihazlara bağlayarak ve cihazlar arasında kopma yaşamadan geçiş yapabileceğiniz Samsung Galaxy Buds 2 fiyatları Türkiye’de 999 TL, Avrupa’da ise 149 € olarak 2021 yılında satışa sunulmuştur. Akakçe’ de Samsung Galaxy Buds 2 fiyatlarını karşılaştırarak en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Fiyat Analizi

Samsung Galaxy Buds 2 SM-R177 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık son 1 aylık fiyat değişim grafiği

En düşük fiyat: 1.449,00 TL

En yüksek fiyat: 1.499,00 TL

Stok: Stokta 1 adet

Aktif Gürültü Önleme :
Müzik Dinleyebilme :
Türü :   Kulak İçi
TWS :
Seri :   Samsung Buds
Bluetooth Versiyonu :   5.2
Bekleme Süresi :   20 saat
Konuşma Süresi :   3.5 saat
Müzik Dinleme Süresi :   5 saat
Kablosuz Şarj :
Kutu Seçeneği :   Kutulu
Uzaktan Kumandalı :
Hızlı Şarj :
Mikrofonlu :
Şarj Olma Süresi :   90 dk
Kullanım Mesafesi :   10 m
Sürücü Çapı :   11 mm
Genişlik :   17 mm
Yükseklik :   20.9 mm
Ağırlık :   5 gr
Şarj Giriş Tipi :   Type-C
Toplam Kullanım Süresi :   20 saat

Yorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.