Philips Marathon Ultimate XB9185/07 899 W Toz Torbasız Süpürge

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 899 W Toz Torbasız Süpürge

Philips Marathon Ultimate XB9185 07

Eksiksiz bir temizlik için kullanıcıların sıkça tercih ettiği cihazlardan biri Philips Marathon Ultimate XB9185 07 elektrikli süpürge modelidir. Gelişmiş fonksiyonları sayesinde pratik ve etkili bir kullanım sunan ürün, benzersiz motor gücü ile eşsiz bir performans gösterir.

Farklı süpürme modları mevcut olduğu için temizlenen alanın hassasiyetine ve kirliliğine bağlı olarak en ideal alternatifi tercih etmeniz mümkündür. Bunun için süpürgenin üstünde bulunan ayar düğmeleri size kolaylık sağlar.

Ürünün toz torbasının bulunmaması çok daha hijyenik bir şekilde temizlenebilmesine imkan sunar. Gelişmiş toz haznesi, tüm pisliklerin saklanmasına yardımcı olur. Temizlik tamamlandıktan sonra ise toz haznesi kolaylıkla boşaltılabilir ve bu esnada tozlar etrafa dağılmaz.

Philips XB9185/07, motoru kirlerden koruyan özel bir filtre sistemine sahiptir. Alerjenlerin, ufak tozların filtrede birikmesini sağlayarak motorun performansını korur. Böylelikle hem yaşam alanlarının hijyene kavuşmasına hem de uzun süreli bir deneyime olanak sunar.

Etkileyici ve zarif bir dizayna sahip olmasının yanı sıra Philips XB9185 07 Marathon Ultimate toz torbasız süpürge, ergonomik yapısı sayesinde büyük bir konfor sağlar. Tutma sapında mevcut olan özel doku, parmaklarınızın rahatsız olmasını engeller ve rahatlıkla temizlik yapmanıza imkan tanır.

Siz de evinizin her yerini mükemmel bir biçimde temizleyecek, kaliteli ve üstün performanslı bir elektrik süpürgesi kullanmak istiyorsanız, Philips Marathon Ultimate XB9185 07 modelini tercih edebilirsiniz.

Philips Marathon Ultimate XB9185 07 Genel Görünüm

Philips Marathon Ultimate XB9185 07 Teknik Özellikleri

Modern görünümü sayesinde gözleri üzerine çeviren XB9185/07, birçok teknik özelliği açısından kullanıcılara fayda sağlar. Performansı ile adından sıkça söz ettirir. Philips Marathon Ultimate XB9185/07 özellikleri şöyledir:

  • Philips Marathon Ultimate XB9185/07 kaç Watt sorusu kullanıcılar tarafından sıkça sorulur. Philips Marathon XB9185 cihazının maksimum motor gücü 899 W’dir. Emiş gücü yüksek olduğu için kusursuz bir temizlik yapar.
  • Philips Marathon Ultimate XB9185 07 süpürge alternatifinde mevcut olan toz haznesinin kapasitesi 2,2 L’dir. Geçtiği yerlerdeki evcil hayvan tüylerinin, saçların ve tozların tamamını rahatlıkla içerisinde saklar.
  • Ürünün maksimum çalışma modunda çıkardığı sesin seviyesi 77 dB olduğu için günün birçok saatinde rahatlıkla temizlik yapmanızı sağlar. Gürültü yapmadığı için çevreyi de rahatsız etmez.
  • Philips torbasız elektrikli süpürge Marathon Ultimate XB9185/07 cihazında bulunan kablonun uzunluğu 8 metredir ve farklı odalara geçerken her seferinde priz değiştirmenize, vakit kaybetmenize engel olur.
  • PowerCyclone 10 teknolojisine sahip olan Philips Marathon Ultimate XB9185 07, enerji verimliliği açısından dikkat çeken ürünlerdendir. Oldukça az seviyede enerji tüketimi yaparak tasarruf etmenizi sağlar.

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 kullanıcı yorumları ile süpürgenin daha birçok teknik özelliği, kolaylık sağlayan fonksiyonları hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Bunun dışında Philips Marathon XB9185 fiyat seçeneklerinden XB9185/07 en ucuz alternatif rahatlıkla bulunabilir.

Philips Marathon Ultimate XB9185 07 Genel Görünüm-2

Philips Marathon Ultimate XB9185 07 Kullanım Alanları

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 toz torbasız elektrikli süpürge, her bir fonksiyonuyla kullanım kolaylığı sunar. Performansına ve detaylarına bağlı olarak evlerde ve ofislerde rahatlıkla tercih edilebilecek bir cihazdır.

Özellikle başlık sayısının fazla olması, birçok yerin temizlenmesini sağlar. Yumuşak yapılı toz alma aparatı, her türlü yüzeyde etkilidir. Ofis ve evdeki masa üstleri, komodin ve şifonyerlerin üst kısımları, sehpalar ve televizyon ünitelerinin kirlerden arınmasına destek olur.

Bunun yanı sıra bilgisayar ve televizyon ekranı gibi hassas yüzeylerde biriken tozları da herhangi bir çizilmeye neden olmadan anında haznesine çeker. Ürünün döşemeler için özel olarak geliştirdiği fırçası, yatak üstü ve çevresinde, sandalye, koltuk ve kanepelerde etkilidir.

Kumaş dokusuna zarar vermeden hassas ancak güçlü bir şekilde temizlenmelerini sağlar. Philips markasına ait olan elektrikli süpürgenin uzun ve ince yapılı başlığı, işinizi en çok kolaylaştıran parçalar arasındadır.

Korniş kenarları, koltukların araları, duvar köşeleri, mobilyaların kenar kısımları için idealdir. Ulaşılması güç olan yerlerde kirlerin zamanla birikmesinin önüne geçerek detaylı ve kolay bir temizlik yapmanıza imkan tanır.

Süpürgenin TriActive başlığı ise hem zeminin hem de halı üstlerinin rahatlıkla hijyene kavuşmasını sağlar. Philips Marathon Ultimate XB9185/07 toz torbasız elektrikli süpürge yorum kısmını inceleyerek kullanım alanları hakkında detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Philips Marathon Ultimate XB9185 07 Üstten Görünüm

Philips Marathon Ultimate XB9185 07 Artı ve Eksi Yönleri

Marathon Ultimate XB9185 07, etkili performansı sayesinde yaşam alanlarının uzun süre temiz kalmasını sağlar. Bununla birlikte bazı artı ve eksi özellikleriyle de dikkat çeker. Cihazın artı ve eksi yönleri şöyledir:

  • Philips Marathon Ultimate XB9185 07 modelinde mevcut olan TriActive başlıkta özel bir LED ışık teknolojisi bulunur. Temizlenecek alanı aydınlatarak en küçük tozların bile görülmesini sağlar.
  • Süprügenin toz haznesinde NanoClean özelliğinin yer alması, kullanıcıların işini kolaylaştıran detaylardan biridir. Tozlar haznenin kenarına yapışmaz ve dipte birikir. Hazne boşaltılırken tek seferde tüm pislikler kolaylıkla dışarı çıkar.
  • Allergy H13 sistemi, Philips Marathon Ultimate XB9185 07 cihazının dikkat çeken artı özelliklerindendir. Bu özel filtresi ile polenlerin, evcil hayvan tüylerinin neredeyse tamamını hapseder.
  • EgoGrip başlığında ergonomik düğmeler vardır. Cihazın gücünü azaltıp artırmanıza yardımcı olur, temizlik sırasında pratiklik kazandırarak hızlı bir şekilde süpürme işlemini tamamlamanızı sağlar.
  • Philips Marathon Ultimate XB9185 07 ürününün eksi yönü, kablolu olmasıdır.

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 yorum kısmına göz atabilir ve daha pek çok artı, eksi yöne hakim olabilirsiniz.

Philips Marathon Ultimate XB9185 07 ile Philips Marathon Ultimate XB9155 07 Arasındaki Farklar

İki ürün arasında benzerlikler kadar farklılıklar da yer alır. En temel farklılık ise motorlarının maksimum çalışma gücüdür. Philips XB9185 07 ürününde 899 W olan motor gücü, Philips Marathon Ultimate XB9155 07 modelinde 650 W’dir.

Bununla birlikte XB9185 07 maksimum modda çalışırken 77 dB ses çıkarmasına rağmen XB9155 07 78 dB’lik bir ses çıkarır. Aparatlarının çoğunluğu aynıdır, ancak XB9155 07’deki hayvan tüyü başlığı, XB9185 07 modelinde mevcut değildir.

Philips Marathon Ultimate XB9185 07 Yandan Görünüm

Avantajlı Philips Marathon Ultimate XB9185 07 Fiyatları

Philips Marathon Ultimate XB9185 07, yeni nesil teknolojiden yararlanılarak geliştirilmiş özel motoru ve filtreleme sistemiyle kullanıcıların en çok tercih ettiği süpürgeler arasında yerini alır.

Üstün emiş gücüne, ergonomik dizaynına, uzun ömürlü bir kullanım sunmasına, aparat alternatiflerine ve alerjenlerin çoğunluğunu hapsetmesine bakıldığı zaman XB9185/07 fiyat olarak uygundur.

Birçok kullanıcının ihtiyacına olduğu kadar bütçesine de hitap eder. Ayrıca kampanyalarda indirime girdiği için Philips XB9185/07 fiyat açısından çok daha avantajlı fırsatlardan yararlanmanıza imkan tanır ve bütçenizi korumanızı sağlar.

Bunun haricinde XB9185/07 yorum kısmında, ortaya çıkan eksiksiz sonuçlar ve uzun süren hijyen nedeniyle duyulan memnuniyet ön plandadır. Cihazın her açıdan detaylı bir incelemesi yapılır.

Olumlu ve olumsuz özelliklerinden bahsedilir. Bu nedenle elektrikli süpürge alışverişi öncesinde XB9185 07 Philips yorumları tercih yapmanızı kolay hale getirir. Eğer kullanımı pratik olan, etkili sonuçlar ortaya koyan ve dayanıklı bir elektrikli süpürge arayışındaysanız, Philips Marathon Ultimate XB9185 07 modeli sizin için en uygun seçeneklerdendir. Philips torbasız elektrikli süpürge Marathon Ultimate XB9185/07 fiyat aralıklarına göz atabilir, Philips Marathon Ultimate XB9185 07 en ucuz seçeneği hemen bulabilirsiniz.

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 899 W Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Türü:   Toz Torbasız
Alerji Filtreli:
Seri:   Philips Marathon
Hepa Filtreli:
Ses Seviyesi:   77 dB
En:   506 mm
Ağırlık:   6.2 kg
Derinlik:   317 mm
Toz Kapasitesi:   2.2 lt
Boy:   310 mm
Kablo Uzunluğu:   8 m
Güç:   899 W
360 Derece Döner Hortum:
Kablo Sarma:
Dar Aralık Ucu:
Toz Alma Ucu:
Sert Zemin Başlığı:
Turbo Başlıklı:
Döşeme Başlığı:
Enerji Sınıfı:   A

Yorum

Cevapla

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.