Monster Abra A5 V17.1 i5-11400H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6″ Full HD Notebook

Monster Abra A5 V17.1 i5-11400H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6″ Full HD Notebook

Monster Abra A5 V17 1

Monster Abra A5 V17 1 oyun performansını maksimum seviyeye çıkaran teknik donanımı ve ince ekran tasarımıyla sizlere sunulur. Bilgisayar performansında canavar olarak tanımlanan donanımında yeni nesil işlemci, yüksek grafik gücü ve alüminyum ile güçlendirilmiş kasası rol oynar.

Monster Abra A5 V17 1 bilgisayar modeli yüksek kaliteye sahip ses ve görüntü akışıyla üst düzey kullanıcı deneyimi geliştirmeyi başarır. Bağlantı çıkışlarının kalitesi ise daha hızlı veri aktarımını mümkün kılar.

Monster Abra A5 V17 1 performansında öne çıkan donanımlardan bir diğeri bellek kapasitesi olur. Yüksek RAM gücüyle beraber en yüksek hız performanslarından birini yaratması oyun severlerin ilgisini çeker. Monster Abra A5 V17 1 uzun süreli oyun oturumlarında bile kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

Bu özelliğini ise geliştirilmiş soğutma sistemine borçludur. Tasarım detaylarında kullanıcı beklentilerini karşılamayı hedefleyen marka oyun bilgisayarı üretiminde çıtayı yükselten ürünüyle fark yaratır. İnce ekranı hafif ve sağlam kasayla birleşerek kolay taşınabilirlik imkânı yaratır.

RGB tasarım detayı ise oyun deneyimlerinde eğlenceli ortamlar oluşturmayı amaçlar. Monster Abra A5 V17 1 kişiselleştirilebilir RGB seçenekleri ile klavyenin sizin istediğiniz renkte ışıklandırılmasını sağlar. Gelişen teknolojinin avantajlarından ilham alan Monster Abra A5 V17 1 ile güçlü, etkili ve hızlı bir bilgisayara ulaşmak mümkün hale gelir.

Monster Abra A5 V17 1

Yeni Nesil İşlemcisi ile Öne Çıkan Monster Abra A5 V17 1 Teknik Donanımı

Monster Abra A5 V17 1 oyun performansını en üst düzeye çıkarmak adına yeni nesil özelliklerle buluşur. “Monster Abra A5 V17.1 alınır mı?” sorusuna evet dedirten ilk özelliklerinden biri işlemci kalitesi olur. Monster Abra A5 V17 1 sisteminde yer alan 11’inci Nesil Intel Core Intel Lake işlemciler yüksek hızda oyun deneyimi yaratır.

Daha hızlı bilgisayar donanımı elde etmek isteyen marka GPU kalitesini de maksimum seviyeye çeker. Monster Abra A5 V17 1 ekran kartı biriminde GeForce RTX 3050 kullanarak yapay zekanın avantajlarından yararlanır. Ekran kartı hafızası 4 GB olan cihaz sistemi sadece oyun severler için değil içerik üreticileri için de maksimum performans geliştirir.

Monster Abra A5 V17 1 teknik donanımında üst düzey kaliteye sahip görsel oluşturmak önemlidir. Bu doğrultuda geliştirilen DLSS teknolojisi yapay zeka işlemesi yapmak adına Tensor çekirdeklerini kullanıma dahil eder. Böylece ekran kartının performansı katlanarak büyümeye devam eder.

Monster Abra A5 V17 1 teknik donanımına dahil edilen teknolojiler bunlarla da sınırlı kalmaz. GPU ve CPU arasındaki çift yönlü akış gücünü en iyi şekilde optimize eden Dynamic Boost 2.0 teknolojisi en beğenilen özelliklerden biri olur. Yapay zeka destekli algoritmalara sahip olan Whisper Mode 2.0 ise optimum akustik kontrol düzeyi oluşturmayı başarır.

Teknik performansta RAM kalitesi bilgisayar hızını maksimum seviyeye çekmek adına geliştirilir. Monster Abra A5 V17 1 8 GB RAM kapasitesi 64 GB’a kadar opsiyonel olarak geliştirilebilir. Monster Abra A5 V17 1 teknik tasarımı böylelikle beklentilerinizden fazlasını sunmayı başarır.

Monster Abra A5 V17 1 İşlemci

Monster Abra A5 V17 1 İnce Ekran Özellikleri

Monster Abra A5 V17.1 özellikleri ekran ve kasa tasarımında kullanıcılardan tam puan alır. En estetik bilgisayar tasarımlarından birine imza atmak isteyen marka, ekran üzerinde titizlikle çalışır. Monster Abra A5 V17 1 ekranı süper ince tasarımına akıllı çerçeveyi de ekler. Ekran boyutu 15.6 inç olan modelde çerçevenin de ince tutulması daha geniş alan kullanımını mümkün hale getirir.

Geliştirilmiş grafik mimarisiyle öne çıkan ekran, yüksek çözünürlüğü ile ilgi toplamaya devam eder. Monster Abra A5 V17 1 144 Hz yenileme hızı ile beraber 1920×1080 px ekran çözünürlüğü geliştirir. Ekranın yanında kasa tasarımında da optimum performans amaçlayan marka alüminyum tercihinde bulunur.

Alüminyum ile desteklenen kasa güçlü performansının yanı sıra süper hafif yapısını korumaya devam eder. Tam 2.2 kg ağırlığı, 27,9 mm inceliğiyle Monster Abra A5 V17 1 gittiğiniz her yerde sizlere eşlik etmeye devam eder. Tasarım detaylarında teknik özellikleri destekleyen detaylar ise ürünün yüksek performansını bir kere daha gözler önüne serer.

Monster Abra A5 V17 1 3. Nesil X Cooling soğutma teknolojisi sayesinde CPU ve GPU performansı korunur. Kasa tasarımına dahil olan bağlantı seçenekleri ise çok yönlü kullanıcı deneyimi geliştirir. Cihazın USB 3.2 bağlantısının yanı sıra Mini DP, Ethernet, HDMI 2.0, kulaklık ve mikrofon girişleri de bulunur. Titizlikle bir araya getirilen tüm tasarım detayları daha hızlı ve güçlü bir bilgisayar performansı oluşturmak adına başarı sağlar.

Monster Abra A5 V17 1 Kasa

Monster Abra A5 V17 1 Artı ve Eksileri

Monster Abra A5 V17 1 yorumlar ve incelemeleri eşliğinde değerlendirilen bilgisayar performansı, artı ve eksilerini görmenizi sağlar. Kullanıcı yorumları arasında öne çıkan artı noktalar şunlardır:

  • Yeni 11. Nesil Intel Core 6 çekirdek işlemci 4.50GHz hız, 45W termal tasarım gücü ve 12 MB önbellek sistemiyle üstün performans yaratır.
  • Intel Wi-Fİ 6 Gig+ donanımı süper hızlı internet erişim imkânı sağlar.
  • RTX 3050 ekran kartı modeli ultra üstün ekran donanımı oluşturulmasına izin verir.
  • İnce ekran tasarımı ile yenilenen mimarisi ultra hafif ve taşıması kolay bilgisayar modeli oluşturur.
  • Alüminyum ile güçlendirilen kasası hem sağlam hem de güçlü tasarım özelliğini öne çıkarır.
  • Sound Blaster Cinema 6 özelliği surround ses deneyimi ile dikkat çeker.

Monster Abra A5 V17 1 sisteminde eksik görülen nokta ise şöyledir:

  • FreeDos özelliği nedeniyle işletim sistemi bulunmaz. Bazı kullanıcı tercihlerine göre dezavantaj yaratabilir.

Monster Abra A5 V17 1 ve Monster Huma H5 V3.1 Farkları

Monster Abra A5 V17 1 ve Monster Huma H5 V3.1 bilgisayar tasarımları arasındaki en büyük fark kullanım amaçlarıdır. Monster Abra A5 V17 1 modeli 8 çekirdek işlemcisi, harici grafik kart girişi, RGB klavye aydınlatması ile oyun odaklı bir tasarıma sahiptir. Monster Huma H5 V3.1 modeli ise 4 çekirdek işlemcisi ile iş kullanımına odaklı üretilir. Monster Huma H5 V3.1 sisteminde harici grafik kart girişi ve RGB aydınlatma sistemi bulunmaz.

Monster Abra A5 V17 1 Fiyat Seçenekleri

Monster Abra A5 V17 1 dizüstü oyun bilgisayarı yenilikçi yapısı ve üstün performansıyla oyun severlerin alışveriş listesindeki yerini alır. Sunduğu özellikler göz önünde bulundurulduğunda ürünün fiyat seçeneklerinin kazanç sağlamanıza olanak tanıdığı gözlemlenir. Monster Abra A5 V17.1 fiyat aralıklarıyla en cazip seçenekleri yaratmayı başarır.

Markanın sorunsuz alışveriş deneyimi oluşturduğu dizüstü bilgisayar tasarımıyla bütçenizi zorlamadan istediğiniz performansa ulaşmak mümkün hale gelir. Gelişmiş teknolojinin dahil olduğu teknik donanımı, fiyatının üzerinde sunduğu performansını her seferinde kanıtlamaya devam eder.

Dayanıklı ekran ve kasa tasarımı ise uzun süreler sizlere eşlik etmesine olanak tanır. Monster Abra A5 V17 1 bilgisayar ile beklediğiniz tüm özelliklere tek bir modelde ulaşmak mümkündür. Selefleri ile karşılaştırıldığında en uygun fiyat aralıklarından birini oluşturması ise ürün farkını bir kere daha gözler önüne serer. Monster Abra A5 V17 1 dizüstü oyun bilgisayarı ile maksimum oyun performansı sizlere sunulur.

Monster Abra A5 V17.1 i5-11400H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 15.6″ Full HD Notebook Özellikleri

Tipi:   Laptop / Notebook
Çözünürlük Formatı:   Full HD
Seri:   Monster Abra A5
İşlemci Hızı:   2.70 GHz
İşlemci Çekirdek Sayısı:   6
İşlemci Önbelleği:   12 MB
Bellek:   8 GB
Ekran Boyutu:   15.6 inç
Ekran Çözünürlüğü:   1920×1080 px
Ekran Kartı:   NVIDIA
Ekran Kartı Hafızası:   4 GB
Ekran Kartı Modeli:   RTX 3050
Ekran Kartı Tipi:   Harici
İşlemci Modeli:   i5-11400H
İşlemci Nesli:   11. Nesil
İşlemci Türü:   Intel Core i5
İşletim Sistemi:   Free Dos
SSD:   500 GB
Gaming Oyuncu:

Yorum

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.