JBL Tune 510BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

JBL Tune 510BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

JBL Tune 510BT

Amerika merkezli lider ses ekipmanı üreticisi JBL tarafından üretilen JBL Tune 510BT kulaklık, hafif ve katlanabilir tasarımının yanı sıra çok noktalı bağlantı özelliği, sesli yardımcıları, ahizesiz arama ve uzun pil ömrü gibi pek çok üstün özelliklerle donatılmış kablosuz kulak üstü kulaklığıdır. Multiconnect özellikli JBL Tune 510BT kablosuz kulak üstü kulaklık, JBL’nin en yeni modellerinden biridir.

JBL 510BT fiyat / performans ürünü olmakla birlikte, JBL Bluetooth kulaklıkları tercih eden kullanıcıların deneyimlerini bir adım daha ileriye taşır. JBL Tune serisinin bir üyesi olan JBL Tune 510BT; malzeme kalitesi, bağlantı performansı, kullanım konforu ve makul seviyedeki sonik performansı ile fiyat/performans açısından dikkat çeken bir üründür. Çok yönlü kullanım avantajı sunan 510BT kulaklıkla kullanıcılar oyun oynayabilir, görüşme yapabilir, müzik dinleyebilir ve kablo kalabalığı olmadan özgürce kulaklık kullanmanın avantajını yaşayabilirler.

Kolay taşınabilmesi için katlanabilir özelliğe sahip JBL Tune 510BT kulaklık, günlük yaşamın her alanına sevdiğiniz müzikleri eklemenize yardımcı olan ve istediğiniz yere alıp götürebileceğiniz pratik bir çözümdür. Siz de bu kulaklığa sahip olmak için JBL Tune 510BT en ucuz fiyat seçeneklerine hemen göz atabilirsiniz.

JBL Tune 510BT ile Benzersiz Bir İşitsel Deneyim

Stereo ses çıkışına sahip JBL Tune 510BT, 32 mm çaplı sürücüsü tarafından üretilen enerjik üst frekansları, dolgun alt frekanslarla harmanlayarak V karakterli sesler ortaya çıkarır. Son derece eğlenceli tonal karakter ve ortalama çözünürlük vaad eden bu kulaklık, genel kullanıcı kitlesine yönelik olarak tonlanmıştır.

Süper bir fiyat bandında yakaladığı bu ses karakteriyle JBL Tune 510BT, birçok insanın beğenisini kazanır. JBL Tune 510BT, dünyadaki tüm tanınmış eğlence mekanlarında bulunan JBL saf bass seslere sahiptir. Abartıya kaçmamakla birlikte belli bir seviyeye kadar şiddetli olabilen sub-baslar, aynı zamanda derinlere kadar da inebilir bir yapıdadır.

Mid-Bas bölgesi bu kulak üstü kulaklığı boğuk bir ses karakterine sokmadan gerekli gövdeyi verirken enerjik tiz sesler canlı bir his katarak eğlenceyi artırır. JBL Tune 510BT, güçlü ses deneyimini kullanıcılarına kablosuz olarak sunar. JBL 510BT üzerindeki düğmelerle ses yüksekliği ayarlanabilir, müzik durdurulup başlatılabilir, parçalar arasında geçiş yapılabilir ve kulaklık güç tuşu üzerinden açılıp kapatılabilir.

Multi Point ve 40 Saat Pil Ömrüne Sahip JBL Tune 510BT

JBL Tune 510BT, kablolara dolaşmak zorunda kalmadan akıllı telefonunuzdan yüksek kaliteli ve kablosuz ses akışı yapma imkânı sunar. Güncel bir Bluetooth sürümü kullanan JBL Tune 510BT, 5.0 versiyon Bluetooth altyapısında çalışarak son derece stabil ve güvenilir bağlantı olanağı sunar.

Multi-point (çok noktalı bağlantılar) özelliğini de destekleyen Bluetooth 5.0, aynı anda birden fazla cihaza bağlı kalma ve mobil cihazı kullanmadan Siri veya Google’a bağlanma imkânı sağlar. JBL 510BT bluetooth kulaklık, Multi Connect özelliği sayesinde iki Bluetooth cihazına aynı anda bağlı kalabilir.

Bir cihazda video izlenirken veya toplantı yapılırken diğer Bluetooth cihazdan çağrı gelmesi halinde JBL 510BT kulaklık hemen sorunsuz bir şekilde diğer cihaza geçiş yapar ve görüşme sona erdiğinde ilk bağlı olduğu cihaza otomatik olarak geri döner.

Çoklu bağlantı noktaları sayesinde bir Bluetooth cihazdan diğerine geçiş son derece kolaydır. Üstün JBL 510BT özellikleri bunlarla sınırlı kalmaz. Uzun süreli eğlence için JBL 510BT şarj süresi 40 saate kadar pil ömrü vadeder.

Hızlı şarj özelliği ile kesintisiz eğlence imkânı sunan JBL Tune 510BT, 40 saat boyunca kablosuz olarak müzik dinleyebilmenizi sağlar. USB-C portu üzerinden şarj olan kulaklık pili 2 saatte %0’dan %100’e kadar şarj edilebilirken, 5 dakikalık hızlı şarj ile 2 saat boyunca yetecek kadar dolum sağlanır.

Hafif, Katlanabilir, Kolay Taşınabilir JBL Tune 510BT Wireless Kulaklık

Dinamik sürücülerle donatılan JBL Tune 510BT, hafif malzemelerden oluşan yastıklı kafa bandına sahip tasarımı ve yumuşak dolgulu kulak yastıkları sayesinde yorgunluk yaratmayan işitsel bir deneyim sunar. Kafa bandı yüksekliği ayarlanabilen JBL Tune 510BT, kişiye özel uyumu ile son derece konforludur.

Katlanabilir olma özelliği sayesinde anında minimalist bir boyuta kavuşan kulaklığı çantaya atıp her yere götürmek mümkündür. Katlanırken ya da kafa boyu ayarlanırken oldukça pürüzsüz bir deneyim sunan JBL Tune 510BT, 160 Gram ağırlığı ile bir kablosuz kulaklık sistemine göre son derece hafiftir.

510BT kulaklık, cihazın kafada sabit kalması için ideal seviyede bir sıkıştırma kuvvetine sahiptir. Son derece hafif bir yapıda tasarlanan bu kulaklığın yumuşacık kulak yastıklarının içi, kısmen hafızalı süngerle doldurulmuştur. Yumuşak kulak yastıkları dışında kafa bandının altındaki destek yastığı da gün boyu konfor sağlar.

JBL Tune 510BT özellikleri arasında cevabı en çok merak edilen konulardan biri “JBL Tune 510BT su geçirir mi?” sorusudur. JBL 510BT kablosuz kulaklık su ve toz geçirmezlik özelliğine sahip olmayan bir kulaklıktır.

JBL Tune 510BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık ile JBL Tune 560BT Arasındaki Farklar

JBL Tune 510BT kablosuz kulaklık, bir önceki versiyonu JBL Tune 560BT üzerine bağlantı kalitesi ve pil ömrü bakımından çok şey ekleyen gerçek bir yükseltmedir. İki kulaklık arasında ilk göze çarpan fark, JBL Tune 560BT modelinin batarya ömrüdür.

JBL Tune 510BT modeli 40 saate kadar müzik dinleme imkânı sunarken önceki modelde bu süre 16 saattir. JBL Tune 510BT, 5 dakikalık hızlı şarj ile 2 saat kullanım imkânı sağlarken önceki modelde bu süre 1 saattir. JBL Tune 560BT, 5.0 versiyon Bluetooth standardını kullanırken önceki modelde 4.1 Bluetooth versiyonu yer alır.

JBL Tune 510BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklığın Artı ve Eksi Özellikleri

Bütçe dostu JBL 510BT fiyat seçenekleri ile satışa sunulan cihaz, kullanıcılara bir kulaklıktan çok daha fazlasını sunan pek çok artı özelliğinin yanında bazı eski özelliklere de sahiptir. JBL Tune 510BT kulaklığın artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • JBL Tune 510BT, yeterli, anlaşılabilir bir ses performansı yakalayan dahili mikrofon sistemi ile oyunlarda veya telefon görüşmelerinde sesleri karşı tarafa başarılı bir şekilde iletir.
  • Pasif gürültü engelleme başarımına sahip JBL Tune 510BT, kulağa takılı haldeyken etraftaki gürültünün duyulmasını engellemeye yardımcı olur.
  • Multi Point ve çok daha hızlı, stabil bağlantı vadeden Bluetooth 5.0 ile kulaklık ve telefon eşleştirmesi sırasında çok daha hızlı bağlantı kurulur.
  • Tasarım olarak kullanışlı bir yapıda üretilen kulaklığın yumuşak yastıklı sürücü kabini, birçok açıda hareket edebilir ve dönebilir özelliktedir.
  • Kabinin iç kısmına hemen görülebilecek şekilde basılmış olan “L” ve “R” harfleri kulaklığı takarken sağ-sol ayrımı yapmaya yardımcı olan güzel bir özelliktir.
  • Kabinlerin dışa bakan yüzeylerine basılmış parlak JBL logoları kulaklığa şık bir görünüm kazandırır.
  • Ergonomik yapıdaki simetrik kulaklık, azaltılmış yanal baskısı sayesinde yorgunluk yaratmayan bir kullanım konforu vadeder.
  • Eller serbest görüşme özelliğine sahip modelin kulaklık başlığındaki işlevsel düğmeler, aramaları kulaklıktan yönetme ve sesi kontrol etme imkânı sağlar.
  • Aktif gürültü engelleme özelliğine ve suya dayanıklılığa sahip olmaması JBL Tune 510BT kulaklığın eksi özellikleri olarak gösterilebilir.

Tüm bu bilgiler ışığında Tune 510BT JBL kulaklığa sahip olmak istemekle birlikte kullanıcı deneyimlerini merak edenler, JBL Tune 510BT yorumlar kısmına göz atarak kulaklığı daha önce kullanan kişilerin deneyimlerini öğrenebilirler. İnternette paylaşılan JBL Tune 510BT inceleme yazıları ve videoları da bu kulaklık hakkında geniş bilgi edinmeye yardımcı olabilir. Bütçe dostu JBL Tune 510BT fiyat seçeneklerini inceleyerek siz de bu harika kulaklığa hemen sahip olabilir ve tatmin edici ses deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

JBL Tune 510BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Çoklu Bağlantı :
Müzik Dinleyebilme :
Türü :   Kulak Üstü
Bluetooth Versiyonu :   5
Müzik Dinleme Süresi :   40 saat
Kutu Seçeneği :   Kutusuz
Uzaktan Kumandalı :
Hızlı Şarj :
Mikrofonlu :
Kafa Bandı Yastığı :
Düşük Frekans :   20 Hz
Yüksek Frekans :   20 kHz
Empedans Değeri :   32 ohm
Şarj Olma Süresi :   120 dk
Sürücü Çapı :   32 mm
Genişlik :   73 mm
Yükseklik :   73 mm
Ağırlık :   160 gr
Şarj Giriş Tipi :   Type-C

Yorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.