HyperX Cloud II 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

HyperX Cloud II 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı

HyperX Cloud 2

HyperX Cloud 2 oyuncu kulaklığı üstün performansıyla sizlere sunulur. Ergonomik tasarım özellikleri ile donatılan kulaklık konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Ses kalitesinde ise selefleri arasında fark yaratmayı başarır. HyperX 7.1 Surround Ses teknolojisi oyun oturumlarında oluşan tüm sesleri yüksek kalitede duymanıza olanak verir.

Tasarımda suni deri tercih eden marka rahat bir kullanım deneyimi için ek özellikler eklemeyi ihmal etmez. Kavrama kuvveti ve ağırlığın dengelenmesini sağlayan özellikler üst düzey bir cihaz oluşumuna olanak verir. HyperX kulaklık Cloud 2 modelinde çıkarılabilir gürültü önleyici mikrofon özelliği yer alır.

Dış ortamdaki sesleri aktif olarak takip eden mikrofon sadece oyuncunun sesinin algılanmasını sağlar. Böylece karmaşık ve gürültülü ses oluşumlarının önüne geçilir.

HyperX Cloud 2 Türkiye ve dünya genelinde en popüler seçimlerden biridir. Wireless teknolojisine sahip olan sistemi aynı anda birden fazla cihaza bağlanması sayesinde kullanıcılarına fayda sağlar.

Dayanıklı malzemelerle donatılması sorunsuz bir şekilde kullanılmasına olanak verir. Kaliteli kablosu kopma ya da yıpranma gibi sorunlar göstermez.

Hareket özgürlüğü sağlayan uzunluğu ürün avantajlar sunar. HyperX Cloud 2 modeliyle beklediğiniz ve ihtiyacınız olan tüm özellikler tek bir modelde sizlere sunulur.

HyperX Cloud 2 Genel Görünüm

Tek Şarjla 30 Saat Kullanılabilen HyperX Cloud 2 Özellikleri

HyperX Cloud 2 özellikleri teknolojinin avantajlarıyla donatılır. Öne çıkan özelliklerinden biri 7.1 ses teknolojisidir. Gelişmiş konumsal ve mekan algısını bir üst seviyeye çıkaran teknoloji oyun kulaklıklarının aranan özelliklerinden biridir.

Oyun esnasında oluşan dövüş sesleri, adım ve çeşitli detay sesler hassas bir şekilde sizlere iletilir. Böylece oyun deneyiminde konfor sağlamanız amaçlanır.

Oyun performansına destek olmak adına HyperX Cloud 2 teknik özellikleri arasında yüksek performanslı batarya kapasitesi yer alır. Tek şarjda 30 saate iyileştirilmiş pil ömrü donanımına sahip olan model ile bağlantıyı kaybetmeden aktif kalmak mümkün hale gelir.

HyperX Cloud 2 teknik özellikleri arasında dinamik sürücü yer alır. 53 MM Neodyum mıknatıslı sürücü kaliteli yapısıyla fark yaratır. Kulaklık ve mikrofon performansı ile her kullanımda sizleri şaşırtmaya devam eder.

Öne çıkan özelliklerinden bir diğeri oyun oturumunda sesinizin dış ortamdan bağımsız olarak net bir şekilde karşı tarafa gitmesini sağlayan gürültü engelleme modudur.

Hafif bir kullanım özelliği taşıyan modelin toplam ağırlığı mikrofonla birlikte 309 gram ölçüsündedir. Minimum ağırlığa sahip olması uzun süreli oturumlarda ergonomik bir deneyim sunar.

Ürünün ergonomik özelliklerine aynı zamanda şık tasarımı eşlik eder. HyperX Cloud 2 kırmızı siyah renk tasarımıyla havalı bir görünüm çizer. Minimal desenlerde tasarlanan yapısı her zevkten kullanıcıya hitap eder.

HyperX Cloud 2 Kablo Görünümü

HyperX Cloud 2 Kullanım Avantajları

HyperX Cloud 2 kulaklık beraberinde birbirinden faydalı avantajlar sunar. En büyük avantajlarından biri ergonomik kullanım özelliğidir. Alüminyum ana gövdeye sahip olması esnek bir yapıya kavuşmasına olanak verir. Esnek kullanım özelliği sayesinde farklı baş ölçülerine uyum sağlayabilir.

Kulak içi yastıklar özel hafızalı köpük teknolojisinden üretilir. Premium suni deri ile kaplanan yastıklar kulak yapınızı hatırlayarak her kullanımda hızlı bir şekilde size adapte olur.

Ağırlık dağılımını dengede tutarak üst düzey bir konfor seviyesi sunmayı başarır. HyperX Cloud 2 fiyat performans açısından en verimli ürünlerden biri olur. 3 boyutlu ses avantajı kaliteli bir oyun sürecine ulaşmanızı mümkün kılar.

Tasarımı kompakt özelliklerle donatılır. Gürültü engelleyici mikrofon opsiyonel olarak çıkarılabilir yapıdadır. Sadece oyun deneyimlerinde değil video izleme ve müzik dinleme süreçlerinde de rahat bir kullanım deneyimine ulaşmanız mümkün hale gelir.

HyperX Cloud 2 nasıl şarj edilir sorusunun cevabı ise oldukça basittir. Ürün kutusundan çıkan 0.5 M uzunluğundaki USB şarj kablosu kulaklığı hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak verir.

Kulaklığın bir diğer avantajı içerisinde kolay bakım özelliği yer alır. Pürüzsüz yüzeyi toz ve parmak izi gibi istenmeyen lekelerin önüne geçer.

Dayanıklı yapısı ise çarpma ve darbelere karşı hazırlıklı bir şekilde üretilir. Sorunsuz ve kullanımı kolay kulaklığınızın oluşturduğu yüksek performans sayesinde HyperX Cloud 2 en sevdiğiniz aksesuarlardan biri olmaya adaydır.

HyperX Cloud 2 Kullanım Görünümü

HyperX Cloud 2 Artı ve Eksileri

Kingston HyperX Cloud 2 kulaklık marka tarafından incelikle tasarlanır. Kullanıcılardan tam puan alan performansı markanın çok satanlar listesine girmesini sağlar. En beğenilen ve öne çıkan artı noktaları şunlardır:

 • 7.1 ses teknolojisi gelişmiş konumsal ve mekan algısı özelliğini beraberinde getirir. En detay sesler bile rahatlıkla algılanabilir.
 • Mikrofonda gürültü engelleme modu bulunur. Oyun içerisinde ya da çevrimiçi toplantılarda anlaşılır bir ses düzeyi oluşturulur.
 • Yerleşik mikrofon takibi özelliği kendi sesinizi duyabilmenize imkan tanır. Böylece yüksek ya da düşük sesle konuşup konuşmadığınızı rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
 • Özel 53 mm sürücüler 3 boyutlu bir ses performansı oluşturur. Kaliteli bir oyun deneyimine kavuşmak oldukça kolaydır.
 • Üretim aşamasında kullanılan malzeme tercihlerinde uzun ömürlü yapılar kullanılır. Suni deri ve alüminyum kasa lüks bir görünüm oluşturmayı başarır.
 • Esnek baş bandı her baş ölçüsüne uyum gösterir.
 • Kulak içi yastıklara hafıza özelliği dahil edilir. Kulaklığınız zamanla size göre hareket etmeye başlar.
 • Birden fazla cihazla aynı anda bağlanabilir. Çok yönlü bir kullanım avantajına sahiptir.
 • Uzun kablo uzunluğu ile hareket kabiliyetini kısıtlamaz.
 • Kablonun kalitesinin yanında esnek ve yumuşak dokusu öne çıkar. Böylece uzun süreli kullanımlarda yıpranma ve eskime gibi sorunlar ortadan kaldırılır.

HyperX Cloud 2 yorum ve incelemeleri arasında dikkat çeken ve kullanıcılar tarafından eksik görülen noktalar ise şunlardır:

 • Mikrofonda gürültü engelleme modu olmasına rağmen kulaklık ses performansı bu mod dahil edilmez.
 • Katlanabilir yapıda olmaması çanta içerisine rahat bir şekilde yerleştirme avantajını sunmada eksik kalır.
HyperX Cloud 2 Önden Görünümü

HyperX Cloud 2 Fiyat Seçenekleri

HyperX Cloud 2 kulaklık fiyat seçenekleri seleflerine göre özel ve avantajlı bir alışveriş imkanı oluşturur. Oyun kulaklıkları arasında fark yaratan kulaklığın uygun fiyatı kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmesini sağlar. HyperX Cloud 2 7.1 fiyat aralıkları markanın her bütçeden oyuncuya hitap etmesine olanak verir.

Üstün bir performans ortaya koyan model sorun çıkarmayan yapısıyla cihazlarınız ile uyum içerisinde çalışır. HyperX Cloud 2 kulaklık fiyat aralıkları teknolojik indirimler sayesinde kazanç sağlamanıza olanak verir. Teknolojik indirimler dışında markanın yetkili satış mağazaları da dönem dönem kampanyalar uygulayabilir.

HyperX Cloud 2 en ucuz fiyatta satın almak isterseniz mağazaların kullanıcılarına özel olarak uyguladığı indirimleri takip edebilirsiniz. Kingston HyperX Cloud 2 fiyat seçenekleri sayesinde ekonomik bir alışverişte bulunmak mümkündür.

Bilgisayar, tablet ve telefonlarla saniyeler içerisinde bağlantı kuran ürün birden fazla cihaza aynı anda bağlanabilme özelliği sayesinde çok yönlü bir ürün tasarımı oluşturur. Çok işlevli bir kulaklığa bütçe dostu seçenekler ile ulaşmak için HyperX Cloud 2 en ucuz fiyat aralıkları sizlere sunulur.

Şık tasarımıyla havalı bir görünüm oluşturan kulaklık gün boyu sizlere eşlik eder. Hafif yapıda olduğu için istediğiniz her yere taşıyarak kullanımda bulunabilirsiniz. HyperX Cloud 2 ucuz alışveriş avantajı sayesinde maksimum performansa ulaşabilirsiniz.

HyperX Cloud 2 Yandan Görünümü

HyperX Cloud II 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

Tipi:   Kulak Üstü
Bağlantı Türü:   Kablolu
Mikrofon Seçeneği:   Mikrofonlu
Kumandalı:
Ses Kartlı:
Frekans Aralığı:   15 Hz – 25 kHz
Kablo Uzunluğu:   100 cm
Ağırlık:   336 gr
Empedans Değeri:   16 ohm
Maksimum Ses Seviyesi:   98 dB
Kanal Sayısı:   7.1
Bağlantı Tipi:   3.5 mm
Gaming Oyuncu:

Yorum

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.