Enjoy Tavuklu 15 kg Yetişkin Kedi Maması

Enjoy Tavuklu 15 kg Yetişkin Kedi Maması

En Ucuz Enjoy Tavuklu 15 kg Yetişkin Kedi Maması Fiyatları

Enjoy Kedi Maması 15 kg

Günlük vitamin ve mineral ihtiyaçları hesaplanarak formülize edilen Enjoy kedi maması 15 kg, Omega 3 ve 6 yağları kullanılarak üretilir. Zengin içeriği ile kedinizin güçlü bir bağışıklık sistemine ve parlak tüylere sahip olmasını hedefler. Aynı zamanda özel formülü, iskelet yapısı, diş ve bağırsak sağlığına destek verir.

Enjoy kedi maması 15 kg ile günlük vitamin ve mineral ihtiyacını alan kedinizin damak tadından da ödün vermesine gerek kalmaz. Özellikle gıda konusunda seçici olan kediler için 15 kg Enjoy yetişkin kedi maması, tavuk ile lezzetlendirilerek satışa sunulur.

Ayrıca mama taneleri yetişkin kedilerin çene yapısına uygun olarak üretilir. Bu durum da onun Enjoy kedi maması 15 kg tanelerini keyifle tüketmesine destek verebilir. Siz de evcil dostunuz için hem lezzetli hem de zengin içeriğe sahip bir mama arıyorsanız, Enjoy kedi maması 15 kg seçeneği ile uzu süreli ve ekonomik bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Enjoy Kedi Maması 15 kg Nasıl Kullanılır?

Evcil hayvanların sindirim sistemleri, insanlarınkinden farklıdır. Bu sebeple, onları ev yemekleri ile beslemek veteriner hekimler tarafından tavsiye edilmez. Tam gıda alabileceği Enjoy kedi maması 15 kg, kedilerin sindirim sistemi ve besin ihtiyaçlarına uygun olarak formülize edilir.

Özel formülle yetişkin kediler için hazırlanmış Enjoy yetişkin kedi maması 15 kg vitamin, mineral ve protein gibi ihtiyaçların tek besinle sağlanmasına destek verir. Ev yemekleriyle ise evcil dostlarınıza tam bir besin vermeniz, protein ve vitamin ihtiyaçlarını takip etmeniz kolay olmaz.

Bunlarla birlikte, ev yemekleri kedinizin dişlerine zarar verebilir. Ancak, kedi maması 15 kg Enjoy, evcil dostunuzun diş yapısına uygun olacak şekilde tanelerle üretilmiştir. Taneleri orta büyüklükte olduğu için efor sarfetmeden tüketilir. Tüm özellikleri sebebiyle yetişkin kediniz 7 yaşına gelinceye kadar 15 kg Enjoy tavuklu kedi maması ara vermeden kullanılabilir.

Kedinizin özel ihtiyaçları olduğu dönemlerde veya ona farklı lezzetler sunmak istediğinizde Enjoy kedi maması 15 kg ile birlikte yaş gıdaları ve ödül mamalarını da beslenme programına ekleyebilirsiniz.

Onun ihtiyacını ve yaşını göz önünde bulundurarak Enjoy kedi maması 15 kg porsiyonlara bölünerek her gün kullanılabilir. Nem oranı düşük olan mamanın yanında her zaman içme suyu bulundurabilirsiniz. Enjoy kedi maması 15 kg en ucuz seçenekleri ile kedinizin beslenme ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Zengin İçeriği ile Rakiplerinden Ayrılan Enjoy Kedi Maması 15 kg

Yavru, yetişkin ve yaşlı kedilerin ihtiyaçları farklı olduğu için kuru mama çeşitleri, junior, adult ve 7+ olmak üzere ayrılır. Enjoy kedi maması 15 kg, kediler 12 aylık olduktan sonra kullanılır. Yetişkin kedilerin günlük enerji ihtiyacını karşılayacak besinler harmanlanarak hazırlanır. Enjoy 15 kg kedi maması hazırlanırken harmanlanan gıdalar arasında hayvansal protein, buğday mısır, hayvansal yağ ve buğday kepeği içeriği bulunur.

Bu içerik, evcil dostunuzun protein ve karbonhidrat ihtiyacını karşılayacak şekilde porsiyonlanır. Şeker pancarı, tavuk ciğeri aroması ve tuz ile lezzetlendirilen Enjoy kedi maması 15 kg, reddedilme ihtimali düşük bir besin haline getirilir. Bunun yanı sıra maya, taurin, omega 3 ve 6 yağları ile zenginleştirilir.

Enjoy tavuk etli yetişkin kedi maması 15 kg çeşitlerinde bulunan taurin, hayvansal proteinlerde doğal olarak bulunan bir aminoasittir. Kedilerin görme, sindirim ve kalp fonksiyonlarını destekleyebilir. Enjoy kedi maması 15 kg çeşidinin içindeki omega 3 ve 6 asitleri ise tüyleri güçlendirmeye yardımcı olurken, yetişkin kedinizin enerjisi için katkı sağlayabilir.

Tüm bu içeriğine rağmen Enjoy kedi maması 15 kg en ucuz seçenekler arasında yer alır. Yavru ve yetişkinlerin ihtiyaçları farklı olduğu gibi farklı kilolardaki kedilerin de günlük besin ihtiyacı değişebilir.

4,5 kilogram ağırlığa kadar olan evcil dostlar, günlük ortalama 33 – 54 gram arasında Enjoy kedi maması 15 kg tüketirken 4,5 kilogramın üstündeki kedilerin günlük ihtiyacı ortalama 76 grama kadar çıkabilir. En doğru seçim için 15 kg Enjoy kedi maması paketinin üzerinde yer alan kullanım talimatını inceleyebilir veya veteriner hekime danışabilirsiniz.

Enjoy Kedi Maması 15 kg Çeşitlerinin Artı ve Eksileri

Enjoy kedi maması 15 kg, her porsiyonda kedinizin ihtiyaç duyduğu kaloriyi almasına yardımcı olur ancak kediniz için ev yemekleri kadar lezzetli olmayabilir. Ev yemeklerinde yer alan yağ, şeker, tuz gibi bileşenler, onların bu yiyeceklere olan ilgisini artırır.

Fakat bu bileşenler onlar için zararlı olabilir. Enjoy tavuklu yetişkin kedi maması 15 kg özellikle tavuk ciğeri aromasıyla ev yemeklerinde yer alan lezzeti kedinize hissettirebilir. Bu sayede kediniz, mamasını reddetmeden tüketebilir. Aynı zamanda Enjoy kedi maması 15 kg, aşağıdaki avantajları beraberinde getirir.

  • Yüzde 20’den daha az nem içeriğine sahiptir. Düşük nem, raf ömrünün uzun olmasına destek verir.
  • Düşük nem oranı sayesinde kedinizin kabına eklenen Enjoy kedi maması 15 kg, gün boyu dışarıda kalabilir.
  • Vahşi doğada kediler, gün boyunca dolaşıp sıkça az miktarda yemek yer. Mamayı tüm gün mama kabında bırakabilmek onların doğal ortamı taklit ederek mutlu olmasına destek verebilir.
  • Enjoy kuru kedi maması 15 kg paketi kilitli tasarıma sahiptir. Kilitli tasarım, yiyeceğin tazeliğini uzun süre korumasına destek verir. Paket açılsa bile mama, üzerinde yazan son kullanma tarihine kadar güneş ışığından uzak bir yerde saklanabilir.
  • Uzun raf ömrü sayesinde büyük gramajdaki paketiyle satışa sunulan Enjoy kedi maması 15 kg en ucuz seçeneklerden biri olur. Ürün 15 kg olduğu için yetişkin kedilerin yaklaşık 2,5 aylık ihtiyacını karşılayabilir.
  • Kedilerin özel sağlık durumları olduğunda veteriner kontrolünde mama değişikliğine gidilebileceği için ürünün uzun süre kullanılabilme avantajından yararlanılamayabilir.

Söz konusu avantajlarıyla birlikte kuru gıda olduğu için Enjoy kedi maması 15 kg ürününü yanınızda taşımanız kolay olur. Nemden ve güneş ışığından koruduğunuz sürece herhangi bir bayatlama görülmez. Seyahate çıktığınızda Enjoy 15 kg kedi maması paketinin içinden ihtiyacınız kadarını alarak buzdolabı poşetine koyabilirsiniz.

Böylece seyahat süresince hem Enjoy kedi maması 15 kg muhafaza edilebilir hem de kedinin sevdiği lezzet ve tam gıdadan mahrum kalması engellenebilir. Ayrıca Enjoy kedi maması tavuklu 15 kg, lezzetini tavuk ciğerinden aldığı için zor beğenen kediler tarafından bile kolay kolay reddedilmez. Enjoy 15 kg kedi maması, mama kabına eklendiği an kediniz tarafından kokusu hissedilir ve severek tüketilmeye başlar.

Enjoy Kedi Maması 15 kg Fiyatları

Kediler, köpeklere nazaran proteine daha çok ihtiyaç duyar. Vücutları bitkisel gıdaları iyi bir şekilde sindiremeyebilir. Bu sebeple, öğünlerinde protein ağırlıklı beslenmeleri önemli olur. Enerji için ise az miktarda karbonhidrata ihtiyaç duyar. Enjoy tavuklu kedi maması 15 kg yüksek proteinli mamalardan birisidir.

Az miktarda basit karbonhidrat ile kedinizin ihtiyaç duyduğu enerjiyi almasına destek verebilir. Enjoy kedi maması 15 kg içeriğinde yapay renk ve tatlandırıcılar barındırmaz. Özenle seçilmiş malzemeler, özel fırınlarda kurutularak küçük mama taneleri elde edilir. Her öğünde kedinizin günlük olarak ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral, protein ve karbonhidrat kaynaklarını almasına destek veren bir ürün arıyorsanız, Enjoy kedi maması 15 kg ile sizlere sunulur.

Ürünün fiyat ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Özel gramajı ile Enjoy kedi maması 15 kg, uzun süre kedinizin yiyecek ihtiyacını karşılayarak ev ekonomisine destek verir. Enjoy tavuklu kedi maması 15 kg hem gün boyu kapta bırakacağınız serbest besleme yöntemiyle hem de öğünlere bölünerek kedilere verilebilir.

Uzun süre kullanılabilmesinin yanında Enjoy kedi maması 15 kg fiyatları, benzer özelliklere sahip farklı markaların ürünlerine göre de avantalıdır. Ürün, zengin içeriğine rağmen bütçe dostu rakamlarla satışa sunulur. Kedisi için kaliteli ve lezzetli kuru mama arayışında olan herkes tarafından tercih edilen Enjoy 15 kg tavuklu kedi maması fiyatlarını inceleyerek satın almak üzere alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

En düşük fiyat: 669,00 TL

En yüksek fiyat: 713,89 TL

Stok: 7,6 25 Yorum

Ağırlık :   15 kg
Aroma :   Tavuk
Tahıl :   Tahıllı
Yaş :   Yetişkin
Türü :   Kuru
Hepatic :
Tane Boyutu :   Küçük
Yapısı :   Granül

Yorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.