Dyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı Süpürge

Dyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı Süpürge

En Ucuz Dyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı Süpürge Fiyatları

Dyson V15

Dyson markası hem güçlü hem de akıllı teknolojiyi bir araya getirerek Dyson V15 modelini kullanıcılarına sundu. Şimdiye kadarki en güçlü teknolojiye sahip bu modelde aynı zamanda lazer teknolojisini kullanarak gözle görülemeyecek tozların kolay bir şekilde tespit edilerek temizlenmesini mümkün kılar.

Görünmeyen tozları ortaya çıkaran lazer teknoloji sayesinde derinlemesine temizlik pratik bir hâle dönüşür. Ev temizliğini farklı bir boyuta taşıyan marka, kablosuz süpürgenin yakaladığı tozların büyüklüğünü ölçer. Ölçüm sonucunu da LCD ekranı aracılığı ile görmenizi sağlar.

Dyson kablosuz süpürge makinesinin temizleme başlığı farklı zeminlere otomatik uyum sağlar. Bunun yanı sıra zemindeki toz miktarına göre gücünü otomatik olarak ayarladığı için temizlik sırasında kolaylık sağlar.

Siklon teknolojisi ile zemindeki tozu ayırmada etkili olmakla birlikte haznede toplanan ürünün dışarıyı çıkışını engeller. Dyson V15 modelinde emiş gücünün azalmaması için 14 siklon olarak yeniden tasarlandı.

Bunun yanı sıra yüksek emiş gücü sağlaması için Hyperdymium motor kullandı. Modelde %99.99 oranında tozların yakalanmasını sağlayan beş katmanlı filtrasyon bulunur.

Dyson V15’in güncel teknolojisi sayesinde temizlik artık vaktinizi almayacak!

Dyson V15 Lazer Teknolojisi

Dyson V15 süpürge modelinde yeşil lazer kullanıldı. İnsan gözü yeşil renge karşı hassastır. Bu hassasiyet diğer renklere oranla yeşil rengi daha parlak bir şekilde görmemizi sağlar. Böylece yüksek kontrasta sahip olan yeşil renk ile yaşam alanlarımızdaki göremeyeceğimiz kadar küçük tozlar ortaya çıkar.

Lazer, tozları tespit etme konusunda üstün performans göstererek tam anlamı ile temizlik yapmamıza yardımcı olur. Pek çok kişi temizlik sonrasında zeminlerin kirden ve tozdan arındığını düşünür. Ancak aydınlatma faktörü tozların görülmesini zorlaştırır ya da engeller.

Dyson V15’in yeşil lazeri sayesinde gözle görülmeyen tozları da rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
Lazer, temizleme başlığının 7.3 mm yukarısında ve silindir fırçanın tabanından 1.5 derecelik açı ile ışık yansıtır.

Bu şekilde konumlanarak kullanıcının hangi noktayı temizlemesi gerektiğini belirtir. Böylece gerçek anlamda temizlenmesi gereken alanlar görülebilecek ve etkin bir temizlik yapılacaktır.

Sınıf 1 tipe sahip lazer kullanıldığı için güvenle tercih edebilirsiniz. Açma kapama tuşu ise dilediğiniz zaman lazeri kullanmanıza olanak sağlar.

Dyson V15 Kablosuz Süpürge ile Tozları Ölçün

Yüzeylerin derinlemesine temizlendiğini süpürge haznesinin dolu olmasına ya da temizlediğimiz alana çıplak gözle bakarak karar vermek yanıltıcı olabilir. Mikroskopik tozlar gözle görülemediği için bu yöntemlerle net bir sonuca varmak mümkün değildir.

Bu anlamda Dyson V15 detect kablosuz süpürgesinde bulunan piezo sensörü bu soruna çözüm üretti. Piezo sensörü temel olarak partikülleri sayarak büyüklüklerini ölçer.

Bu sensör, temizlik yaptığınız alanda daha az toz ya da kirle karşılaştığında düşük enerji kullanarak bataryanın ömrünü korur. Daha fazla toz veya kir ile karşılaştığında ise emiş gücünü otomatik artırır.

Dyson V15 kablosuz süpürgesine eklenen piezo sensör yardımı ile yüzeyler temiz olmadığında LCD ekranında yer alan çubuklar tozların sınıfına ve sayısına uygun bir biçimde yükselmeye başlayacaktır. Ekranda sarı, turuncu, pembe ve mor çubuk yer alır. Her bir çubuğun ifade ettiği anlam farklı olmakla birlikte aşağıdaki listeden bakabilirsiniz;

 • Sarı çubuk: 10 mikron,
 • Turuncu çubuk: 60 mikron,
 • Pembe çubuk: 180 mikron,
 • Mor çubuk: 500 mikron kadar olan küçük partikülleri ifade eder.

Çubukların üzerinde yer alan sayılardan da kablosuz süpürgenin hesapladığı partiküllerin sayısı görülebilir. Böylece emiş gücü ve LCD ekran ile etkili bir temizlik yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Dyson V15 Anti-tangle Teknolojisiyle Tüy ve Kıllardan Kurtulun

Dyson markasının V15 detect kablosuz süpürgesinde bulunan anti-tangle özelliği hem evcil hayvanlarınızın tüylerini hem de saçlarınızı hızla zeminden alarak bu sorunu kısa sürede çözüme kavuşturur.

Anti-tangle özelliğine sahip başlık, satın alacağınız ürünle birlikte gelecektir. Görüntüsü ile standart başlıklardan farklı olan bu ürün konik yapıya sahiptir. Yapısı ile saçlar ve hayvanların tüyleri etrafına dolanmadan fırçanın ucuna doğru hareket eder; Fırçanın ucundan da hazneye çekilir.

Evinizdeki derinlere işlemiş kirleri dâhi sahip olduğu motoru ile kolayca temizler. Bu yeni modelin temizleme başlığında ise 56 polikarbon diş bulunur. Dişler sayesinde saçlar fırçanın kıllarına dolanmaz. Ayrıca bu küçük dişler fırçadaki saçları otomatik temizler. Bu sayede fırçadaki saçları temizlemek için vakit ayırmanız gerekmez.

Süpürge başlıklarının fırçalarına dolanan saç ya da tüyler temizleme işleminin verimini olumsuz yönde etkilemektedir. Etkin bir şekilde temizlik için kullanılan başlıkların da verimli bir şekilde çalışması gerekir. Anti-tangle özellikli temizleme başlığı ile temizlik işleminden etkili sonuç elde edebilirsiniz.

Dyson V15 Detect Modelinin Özellikleri Nelerdir?

Dyson V15 detect absolute kablosuz süpürgenin sahip olduğu özellikler temizliğe farklı bir bakış açısı kazandırır. Hem gözle görülebilecek hem de göremeyeceğiniz boyutlara sahip tozları hazneye saniyeler içerisinde çekerek evinizi derinlemesine temizler. Ayrıca aşağıda yer alan özellikler ile temizlik yaparken kolayca iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

 • Anti-tangle teknolojiye sahip yüksek torklu temizleme başlığı: Tüm zeminlerdeki saç ve tozları toplar. Tarak yardımı ile başlık otomatik temizlenir.
 • Dyson DLS teknolojisi: Temizlik sırasında zeminlerdeki geçişleri algılayarak gücünü otomatik değiştirir.
 • Güç: 7 hücreli bataryası ile evi temizlemek için 60 dakikaya kadar güç sağlayabilmektedir. Ürünün gücü üç moda ayrılmaktadır. Auto mod optimum denge sağlar. Eco mod detaylı temizlik için uzun süre çalışma olanağı tanır. Boost mod ise yoğun temizlik için kullanılır.
 • Zemin, yatak ve ulaşmakta güçlük çektiğiniz yerlerde güçlü temizlik vadeder.
 • Anti-tangle özelliğe sahip konik fırça: Saçları saniyeler içerisinde hazneye ulaştırır.
 • Laser Slim Fluffy temizleme başlığı: 25 cm genişliktedir. İnce tozları hem dar alandan hem de sert zeminden temizler. Mobilyaların altları sahip olduğu tasarım ile kolayca temizlenir.
 • LCD ekran: Temizlik sırasında performansınızı raporlar. Bataryanın durumunu, uyarıları ve güç modunuzu bu ekran yardımı ile görebilirsiniz.
 • Emiş gücü: Zemindeki tozların miktarına göre emiş gücünü otomatik artırır. 240 AW’ye kadar artırma imkânı sağlar.

V15 Dyson, hem yenilikçi teknolojisi hem de sahip olduğu özellikleriyle evinizdeki tüm zorlu alanlar da dâhil olmak üzere gerçek anlamda derinlemesine temizliğin yapılmasını mümkün kılar. Etkili ve pratik temizlik için Dyson markasının V15 detect modelini black friday indirimlerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.

Dyson V15 Fiyatı

Dyson markası güçlü teknoloji ve yeni özellikler barındıran V15 detect modelini kullanıcıları ile buluşturdu. LCD ekrandan lazer teknolojisine kadar pek çok yeniliğe sahip Dyson V15 detect fiyat performans bakımından incelendiğinde kullanıcılarına üstün bir performans sunar. Dyson markasının en güçlü kablosuz süpürgesi ile temizlik hiç olmadığı kadar keyifli bir hâl alacaktır. Dyson V15 fiyatları ile keyifle temizlik yapmak çok kolay!

Ürünün sunduğu avantajlardan yararlanmak ve tek bir ürün ile zorlu alanlarda bile detaylı bir temizlik yapmak için V15 detect absolute kablosuz süpürgeyi tercih edebilirsiniz. Ürünü almaya karar verdiğinizde Dyson V15 fiyat karşılaştırması yapmanız bütçe dostu alışverişe olanak sağlayacaktır.

En düşük fiyat: 22.989,00 TL

En yüksek fiyat: 27.999,00 TL

Stok: 8,2 10 Yorum

Dyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı Süpürge Fiyat Analizi

Dyson V15 Detect Absolute Dikey Şarjlı Süpürge Özellikleri

Türü :   Dikey
Ağırlık :   3 kg
Duvara Asılabilen :
HEPA Filtre :
Işıklı :
Siklon Filtre :
Dar Aralık Ucu :
Sert Zemin Başlığı :
Turbo Başlıklı :
Emiş Türü :   Kuru
Hazne Kapasitesi :   0.75 lt
Şarj Süresi :   4.5 saat
Çalışma Süresi :   60 dk
Uzunluk :   26 cm
Genişlik :   25 cm
Yükseklik :   115 cm

Yorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.