Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge

Dyson Animal Pro 2

Yaşam alanlarının hijyene kavuşması için en çok tercih edilen cihazlardan biri Dyson Animal Pro 2 elektrikli süpürge modelidir. Yeni nesil teknoloji ile dizayn edilmiş motoru, cihazın üst düzey performans göstermesini sağlar. Dolayısıyla Dyson Animal Pro 2 modelinin emiş gücü maksimum seviyededir ve geçtiği her yerdeki pislikleri ortadan kaldırır.

Toz torbasının yerine iç kısmında bir hazne bulunur. Geniş iç hacmi ile Dyson Animal Pro 2 her türlü saçı, evcil hayvan tüyünü, tozu ve kırıntıyı içerisinde tutar ve hava akımı ile dışarı çıkmasına engel olur. Böylece hijyenik bir kullanım sağlar.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 toz torbasız süpürge, motoru koruyan özel bir filtreye sahiptir. Dyson Animal Pro 2 modelinde yer alan filtre, çekilen tozların ve tüylerin motora ulaşmasının önüne geçer. Motor performansının seneler içinde azalmasını engeller. Süpürgenin kullanım ömrünün uzun olmasına olanak sağlar.

Dyson Animal Pro 2 torbasız süpürge modeli pek çok başlık seçeneğine sahip olduğu için her yüzeye ve zemine uygun performans gösterir. Tozları tamamen haznesine çektiği için detaylı bir temizlik yapar ve yaşam alanlarının normalden daha uzun bir süre boyunca temiz kalmasına destek olur. Böylece sıklıkla temizlik yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Eğer evinize ultra hijyen sağlayacak bir elektrikli süpürge arayışındaysanız, Big Ball Animal Pro 2 ürününü tercih edebilirsiniz.

Dyson Animal Pro 2 Teknik Özellikleri

Dyson Animal Pro 2, şık görünümüyle beraber güçlü bir teknik donanım ile ön plana çıkar. Kullanıcıların işini kolaylaştıran ve ürünün üstün bir performans göstermesini sağlayan Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 özellikleri şu şekildedir:

  • Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 emiş gücü 150 AW’dir. Halılarda, parkelerde, toz alınan yüzeylerde ultra performans göstererek tek geçişte bütün pislikleri haznesinin içine toplar.
  • Dyson Animal Pro 2 modelinin maksimum motor gücü 700 W’tır. Yaşam alanlarında biriken tozların, tüylerin ve kırıntıların hızlı ve eksiksiz bir biçimde temizlenmesine yardımcı olarak farkını ortaya koyar.
  • Dyson Cinetic Animal Pro 2 toz torbasız elektrikli süpürge, haznesi ile kullanıcılara pratiklik kazandırır. Özenle dizayn edilen toz haznesinin iç hacmi 0,8 L’dir, geniş bir alan sunar.
  • Animal Pro 2 süpürge alternatifinin farklı süpürme modları mevcuttur. Ancak maksimum çalışma modunda çıkardığı ses 80 dB’dir. Dolayısıyla minimum seviyede ses çıkarır ve rahatsızlık vermez.
  • Dyson markasına ait olan elektrikli süpürge modelinin gösterdiği performansa karşın enerji tüketimi oldukça azdır. Enerji sınıfı A olan cihaz, gereksiz elektrik tüketiminden kaçınarak tasarruf etmenizi sağlar.

Dyson Animal Pro 2 yorumlar kısmı incelenerek daha birçok teknik özelliğe hakim olunabilir ve bu doğrultuda karar verilebilir. Ayrıca avantajlı fiyatlar arasından Dyson Animal Pro 2 en ucuz seçenek hemen bulunabilir.

Dyson Animal Pro 2 Kullanım Alanları

Dyson Cinetic Animal Pro 2 kablolu toz torbasız elektrikli süpürge, zor veya kolay fark etmeden her yerin hijyene kavuşmasını sağlar. Ayrıca Dyson Animal Pro 2 kullanımı oldukça kolaydır. Aparat çeşitliliği ile birçok alanda kullanıma uygundur. Ofislerdeki günlük yer temizliğinin yapılmasına olanak tanır.

Bununla birlikte Dyson Animal Pro 2 yumuşak uçlu toz alma fırçası ile ekranların, masaların ve sandalye üstlerinin temizlenmesini sağlar. Böylelikle çalışma alanlarında solunan havanın temizlenmesine yardımcı olur ve sağlığınızı korur. Dyson Cinetic Animal Pro 2, evin her bir odasında ve köşesinde etkilidir.

Sert zemin başlığı kullanılarak parkelerin, fayansların temizlenmesi sağlanır. Ayrıca Dyson Animal Pro 2 herhangi bir çizilmeye neden olmadan hassas, etkili temizlik sunar. Cihazın halılar için özel olarak geliştirdiği başlık ise tüylü yüzeylerin derinlerine inen kırıntıları bile anında içerisine çeker. Böylece halıların kullanım ömrünün de uzamasına destek olur.

Dyson Big Ball Animal Pro 2 özel döşeme başlığı sayesinde mobilyaların rahatlıkla temizlenmesine imkân tanır. Kumaş detayları bulunan sandalyelerin, koltukların ve yatakların tozlardan arınmasını sağlar. Ayrıca merdiven, tangle free, pneumatic gibi birçok başlığa da sahiptir.

Dolayısıyla Dyson Big Ball Animal Pro 2 özellikleri ile unutulmaz bir deneyim yaşatırken bir yandan da aparat alternatifleri ile detaylı ve kusursuz sonuçlara imza atar. Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 yorumları sayesinde ürün hakkında fikir sahibi olmanız mümkün hale gelir.

Dyson Animal Pro 2 Artı ve Eksi Yönleri

Eşsiz siklon teknolojisi ile yoğun bir ilgi gören Dyson Animal Pro 2 özellikleri arasında artı ve eksi yönler dikkat çeker. Ürünün artı ve eksi özelliklerinden bazıları bu şekildedir:

  • Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2, ergonomik bir toz haznesine sahiptir. Üstündeki düğme yardımıyla içinde biriken bütün pislikleri elle müdahale etmenize gerek kalmadan çöpe boşaltmanızı sağlar.
  • Dyson Animal Pro 2 modelinin özel tasarımında yer alan bilye, dengeyi kolaylaştırırken bir yandan da hareketlerinin daha seri olmasını sağlar. Üstelik dönüşlerde süpürge yere devrildiğinde otomatik olarak düzelir.
  • Dyson Animal Pro 2 ürününün tutma yeri, kullanıcılara kusursuz bir konfor sağlar. 360 derece dönen yapıya sahip olduğu için manevraları daha pratik şekilde yapmanıza imkân tanır.
  • Ürünün eksi özellikleri arasında ise kablolu bir tasarıma sahip olması dikkat eder. Bu nedenle süpürme işlemi esnasında priz değişikliği yapmak gerekir.

Dyson Animal Pro 2 kullananlar tarafından yapılan Dyson Animal Pro 2 yorum kısmı sayesinde süpürgenin bütün artı ve eksi özelliklerini incelemek mümkün olur. Siz de Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 fiyat seçeneklerini kıyaslayabilir ve Dyson Big Ball Animal Pro 2 en ucuz alternatifi dakikalar içinde bulabilirsiniz.

Dyson Animal Pro 2 ile Dyson Animal Pro Arasındaki Farklar

Orijinal görünümü ile kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi gören Dyson Animal Pro 2 ile Dyson Animal Pro arasında bazı farklılıklar mevcuttur. En belirgin fark ise motor gücüdür. Animal Pro’nun motor gücü 1300 W olmasına rağmen Animal Pro 2’nin 700 W’tır. Bunun yanı sıra emiş güçleri arasında da farklılık bulunur. Dyson Animal Pro 2 modelinde emiş gücü 270 W iken Animal Pro 2 modelinde 150 W’tır. Ayrıca Animal Pro’nun toz hazne kapasitesi 1,6 L, Animal Pro 2’nin 0,8’dir.

Avantajlı Dyson Animal Pro 2 Fiyat Seçenekleri

Dyson, eşsiz kalitesini Animal Pro 2 elektrik süpürgesinde de ön plana çıkararak farkını gösterir. Maksimum emiş gücü, alerjenleri ve tozları çekme kapasitesi, aparat seçenekleri ve enerjiyi verimli bir şekilde tüketmesi dikkate alındığı zaman Dyson Animal Pro 2 fiyat olarak ulaşılabilir aralıklara sahiptir. Birçok kişinin bütçesine uygundur.

Dyson Animal Pro 2 modelinin dayanıklı dizaynı ve motorunun sunduğu uzun ömürlü kullanım, yıllar içinde yeniden bir elektrik süpürgesi satın almanıza gerek bırakmaz ve bütçenizi korumaya destek olur. Üstelik Dyson Animal Pro 2 çoğu kampanyada indirime girdiği için kullanıcılara daha avantajlı fiyat alternatifleri ile sunulur.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 kullanıcı yorumları, süpürge hakkında fikir edinmek için idealdir. Genellikle performanstan ve sonuçlardan duyulan memnuniyet ön plandadır. Ancak olumsuz özellikler de dile getirildiği için karar verme sürecinizi kolaylaştırır. Bu nedenle elektrikli süpürge satın almadan önce Dyson Animal Pro 2 kullanıcı yorumları okunarak online alışveriş daha pratik ve eğlenceli bir hale getirilebilir.

Eğer yaşam alanınızda maksimum hijyen sağlayacak, kaliteli ve dayanıklı bir süpürge arıyorsanız, Dyson Animal Pro 2 seçeneği sizin için uygun olabilir. Fiyatları karşılaştırarak Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 en ucuz alternatifi rahatlıkla bulabilirsiniz.

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Süpürge Özellikleri

Türü :   Toz Torbasız
Alerji Filtreli :
Seri :   Dyson Animal
Hepa Filtreli :
Ses Seviyesi :   80 dB
En :   397 mm
Ağırlık :   5.68 kg
Derinlik :   293 mm
Toz Kapasitesi :   0.8 lt
Boy :   349 mm
Kablo Uzunluğu :   6.6 m
Güç :   700 W
360 Derece Döner Hortum :
Kablo Sarma :
Sert Zemin Başlığı :
Turbo Başlıklı :
Döşeme Başlığı :
Enerji Sınıfı :   A

Yorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.