SEO Uyumlu İçerik Yazmanın En Basit Yöntemi - Moondiggy

SEO Uyumlu İçerik Yazmanın En Basit Yöntemi

SEO Uyumlu İçerik Yazmanın En Basit Yöntemi

Web sitenizde yer alan içeriklerin seo kurallarına ne kadar uygun olup olmadığını denetliyor musunuz? Sayfalarınız ve hizmetleriniz ne kadar anlaşılır bir dille anlatılmış durumda? Arama motorlarının içeriğinizi anlayabilmesine yardımcı olmak ister misiniz?

İçerikleri oluştururken dil kurallarına uygun olarak oluşturmak çok önemlidir. Diğer önemli unsur ise, içeriği okuyan ziyaretçiye son derece sade ve rahat okunur bir içerik sunmaktır.

Eminim bir çoğunuz SEO eklentileri ile bu işin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Aslında düşündüğünüzden daha basit bir çözümü var.

Bugün size bahsedeceğim ara. Hemingway Editör.

İçerik düzenleme editörü ile neler yapabilirsiniz inceleyelim;

  • Online içerik düzenlemesi yapabilir.
  • İçeriğinizin okunma süresini ölçebilir.
  • Karakter uzunluğunu ölçebilir.
  • Kelime sayısını hesaplayabilir.
  • Cümle ve paragraf sayısını görebilirsiniz.
  • Alternatif basit ifade hatalarını görebilir.
  • Zarf ve imla hatalarını giderebilir.
  • Okunması zor olan cümleler için düzenleme yapabilirsiniz.

Online analiz programını isterseniz MAC ve Windows sürümleri için kullanabilirsiniz. Lakin bu kullanımlar ücretlidir. Tüm metin formatlarının yer aldığı Hemingway app ile harika içerikler oluşturmak çok kolay olabilir.

Ücretli sürümünde ekstra bir çok özellik bulunmaktadır.

Web sitesine : http://www.hemingwayapp.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Ziyaretçilerinize ve sitenize değer katan içerikler oluşturmanız dileği ile.

Yorum

Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.

google da arama yapma tekniklerisosyal medya pazarlamasıgoogle optimizasyonuprestashop wordpressyoast accountpazarlama yöntemleri nelerdiroxygen woocommerceadobe dreamweaver site yapımıgoogle makale aramapayu woocommercesosyal medya şirketleriarama motorunun ilk adıserpsimulatorbeste seopazarlama iletişimi yönetimielementor woocommerceücretli backlinkwebrank checkerdijital pazarlama eğitimi bahçeşehirfilezilla wordpressmetabox iogoogle aramalarda üst sıralarda çıkmak içinmarka ve yönetimiseo & marketingh1 seo googlewordpress 5.5landing page woocommercega4 wordpressgoogle analytics elementorgoogle arama motoruna fotoğraf yüklemejetsmartfiltersinfluencer pazarlamatumblr arama motorubest theme elementorheroku wordpressgoogle dan önceki arama motorlarıseo hizmeti veren firmalare ticaret dijital pazarlamafacebook reklam yönetimiwordpress iostheme elementor proweb sitesi seowoocommerce free templatesvideo izleme siteleri arama motorubenzer görsel arama googleprezzi consulenza seodreamweaver web sitesi yapmafirma seoweb sitesi dizaynweb tasarım danışmanlığımarket seomicrosoft arama motoruwordpress 5sendcloud woocommerceryte yoastwp page navisoundcloud wordpressseo 301gizli arama motorlarıwordpress 500Sosyal Medya Ajansiiphone google görsel aramawordpress date_i18nprofesyonel sosyal medya yönetimigoogle arama komutlarıeğitimde sosyal medyawordpress comparewpbakery to elementorgoogle seaoseo 6seopressgoogle aramalarda görünmemeseo365hugo wordpressotel web tasarımwp builderyerli ve milli arama motoruwp admin wordpressbedre placering på google