Google My Business toplu inceleme özelliğini ekledi

Google My Business toplu inceleme özelliğini ekledi

Google My Business toplu inceleme özelliği kazanarak işletme sahiplerini zaman açısından büyük bir yükten kurtarmayı hedefliyor.

Google My Business Ücretli Premium Özellikler Sunabilir

Google, Google Benim İşletmem için tek bir sayfa üzerinden bir çok incelemeyi tek sayfa üzerinden inceleme özelliğini tüm kullanıcılarıyla paylaştı. Google Benim İşletmem’in bu yeni özelliği kullanılabilir durumda.

Bu yeni gelen özellik: “İşletmeler aynı anda birden fazla giriş için yorumları listeleyebilir. Toplu incelemelerle, tek bir yerden fazla giriş için incelemeleri inceleyebilir, yanıtlayabilir ve işaretleyebilirsiniz.” 500 veya daha az konuma sahip işletmeye sahip işletme gruplarında mevcut fakat organizasyon hesaplarında kullanılamıyor.

Google My Business toplu inceleme özelliği nasıl kullanılır?

Yeni eklenen bu özellik Google benim işletmem üzerinden oturum açtığınızda “Değerlendirmeleri Yönet” menüsüne sol taraftan ulaşın. Bu sayfada tüm değerlendirmeleri görebilirsiniz.

Google My Business toplu inceleme özelliği

Birden fazla işletme sahibi olanlar konum veya listeyi yönetirken bu yeni gelen özellikle birlikte işlerinin süresini kısaltacak. Google Benim İşletmem hesabınızda görebildiğiniz tüm yorumları hızlı bir şekilde inceleyebilirsiniz ve gelen yorumları incelemek için her bir listeye teker teker tıklamanız gerekmeyecek. Bu özellik sizin işletmelerinizi yönetirken zamanınızı kazandırır ve önemli değerlendirmelere daha hızlı erişmeniz konusunda yardımcı olurken hızlıca rapor etmenizi de sağlayacak.

 

 

Yorum

Cevapla Cevabı iptal et

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.