2020’de en çok okunan aramamotoru.com yazıları

2020’de en çok okunan aramamotoru.com yazıları

2020 Yılının en çok okunan moondiggy.com yazılarını inceledik. 2020 Yılında salgın ile evlere kapanmamızın sonucunda sosyal medya kategorimize ilginin arttığını gördük işte 2020 yılının en çok okunan yazıları;

1. Instagram’da Kullanılan Popüler Hashtagler

Eve kapandığımız günlerde eski fotoğraflara veya sosyal medya üzerinden birçok yeni hobi edindik. Fotoğraflarımızın daha fazla etkileşim alması için hashtaglere ihtiyacımız vardı ve bu ihtiyacı bu güzel yazımız ile karşıladık.

2. En Çok Kullanılan 21 Arama Motoru

Arama motorlarına ilgi gün geçtikçe artıyor insanlar artık sabit ürünler kullanmak yerine alternatif arıyor. Son zamanlarda Whatsapp alternatifi arandığı gibi yıl boyunca en çok kullanılan arama motoru yazımız ilgi gördü.

3. En İyi 7 Instagram Fotoğraf Uygulaması

Sosyal medyaya artan ilgi beraberinde fotoğraf düzenleme uygulamalarına da ilgiliyi büyüttü. Fotoğraflarımızı sosyal medyada paylaşmadan önce birkaç düzenleme yapmak hiç kötü olmaz gibi gözüküyor.

4. Google’ın Thanos Sürprizi

Arama motoru devi Google’ın bazı güzel sürprizleri olabiliyor. Thanos sürprizi ise bunların arasında en çok ilgi toplayanıydı. Muhteşem bir görsel görüntü ile aram sonuçları yok oluyordu. Şuan bu easter egg aktif olmasa da yazımızda nasıl göründüğüne dair bir videomuz mevcut.

5. Twitter İstatistikleri Nasıl Analiz Edilir?

Eve kapandığımız dönemde sadece Instagram ile ilgilenmedik aynı zamanda Twitter’a da önem verdik. Yaptığımız paylaşımların etkileşimlerini ölçümlemek istedik ve Twitter İstatistiklerinin nasıl analiz edeceğimizi öğrenmek için yazımıza doluştuk.

6. Yazınıza Sihirli Değnek Etkisi Yapacak 5 Güçlü Kelime

İçeriklerimizi nasıl daha fazla kişinin dikkatini çeker bunu düşündük analiz ettik ve sizler için başlıklarınıza kelime önerisi sunduk. Yaptığımız bu öneriler o kadar işe yaradı ki bize dönüşleriniz muhteşemdi. Hala okumadıysanız Yazılarınızın daha fazla trafik alması için önerilerimizi incelemeyi unutmayın.

7. Index Nedir?

Teknik yazılarımıza büyük ilgi gösterdiniz aralarında en çok merak edilen ise “Index Nedir?” oldu. Arama motoru optimizasyonuna yeni başlayanlar için hazırladığımız bu yazılar sektörün dilinden anlamanıza yardımcı oluyor.

8. HTML Lang Etiketi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Daha fazla teknik derinliğe ulaştık ve HTML Lang etiketlerini araştırmaya başladık. HTML Lang etiketi ile arama motorlarının ve tarayıcıların sitemizin dilini anlamasına yardımcı olduk. Sitenizde HTML Lang etiketi var mı bir kontrol edin bu yazı önemli konular arasında.

Yorum

Cevapla Cevabı iptal et

SEO Uzmanıyla Görüş.

Hemen Bir SEO Uzmanı ile Görüşerek Firmanız İçin İnternette Ön Sıralarda Yer Alma Fırsatını Yakalayın.